Ще сімнадцять кілометрів траси до Тернополя відремонтують по 8,8 млн грн/км

Служба автомобільних доріг у Львівській області 26 липня підписала договір з ТОВ «Автомагістрадь-Південь» на поточний середній ремонт дороги Н-02 Львів – Тернопіль за майже 150 млн грн. Про це стало відомо з системи закупівель Prozorro.

Ремонт проводитимуть на 17 км дороги, в середньому вартість ремонту 1 км становитиме майже 8,8 млн грн. Ремонт планують завершити до кінця цього року. Минулоріч ремонт цієї траси замовляли по 7,33 млн грн/км.

Договірною ціною на заробітні плати передбачено понад 1,5 млн грн (1,03% від суми договору), а прибуток – майже 349 тис. грн (0,23%). Кошторис не оприлюднено. «Автомагістрадь-Південь» повідомила, що не залучатиме субпідрядників в обсязі більш ніж 20% від суми договору.

Участь у торгах також взяли «Онур Конструкціон Інтернешнл» та «Техно-Буд-Центр», чиї пропозиції були дорожчими на 4,9 млн грн та 4,2 тис. грн відповідно. «Онур» та «Техно-Буд-Центр» під час аукціону не змінювали первинні пропозиції, натомість «Автомагістрадь-Південь» «впала» в ціні на понад 6 млн грн.

«Автомагістраль-Південь» одеситів Валерія Короткова та Олега Наливанного, згідно з даними YouControl, з початку року зібрала держзамовлень на майже 7,7 млрд грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі