Подружжя з Києва розіграло 3 млн грн на закупівлі трансформаторів для «Львівобленерго»

ПАТ «Львівобленерго» 25 липня підписало контракт з київським ТОВ «НВП Енергостатус» на поставку трансформаторів на загальну суму 2,8 млн грн. Про це повідомляє система публічних закупівель Prozorro.

Замовили понад тисячу трансформаторів струму та напруги, загалом 13 найменувань. Ціна пристроїв від 1 до 99 тис. грн за штуку.

Крім переможця, участь в торгах взяло лише ТОВ «Інпромавтоматика», що зареєстровано також у Києві. Ціна конкурентної пропозиції становила 2,83 млн грн, що збігалось з очікуваною вартістю продукції та була дешевшою від пропозиції переможця на 34 тис. грн, що становить 1,3% від суми.

Варто зауважити, що офіси компаній-конкурентів розташовані в одному будинку в Києві на вулиці Полковника Шутова, 16. Крім того, у вихідних даних компанії вказують однаковий номер телефону.

Власниками НВП «Енергостатус» є киянин Максим Демченко та Ігор Бабенко зі Львова. За 2017 рік компанія отримала 2 підряди на 3,6 млн грн.

«Інпромавтоматика» в рівних долях належить Андрію Трофілову, Миколі Корнієнку та дружині Максима Демченка, Аллі Демченко.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі