У Дрогобичі реконструюватимуть очисні споруди за 6,5 млн грн

КП «Дрогобичводоканал» 20 липня уклав угоду з ТОВ «Підприємство «Турист» на реконструкцію вторинних відстійників очисних споруд в Дрогобичі за 6,5 млн грн. Про це стало відомо з системи Prozorro.

Згідно з технічним завданням, переможець реконструює два відстійники, встановить нове технологічне обладнання (багатофункціональне реле, всмоктувач мулу тощо), демонтує старе обладнання та підключить електропостачання.

Роботи планують завершити через чотири місяці після проведення попередньої оплати. Джерелами фінансування є місцевий бюджет — 5,38 млн грн та кошти водоканалу — 1,11 млн грн. Кошторисом передбачено витрати на заробітну плату працівникам у сумі 643 тис. грн (10,1% від суми), а прибуток закладено на рівні 72 тис. грн (0,9%).

Окрім переможця, на торгах позмагались ТОВ «Будгарант групп» та ТОВ «Спецбудмонтаж-НМ». Пропозиція першої фірми була на 1,5 млн грн дешевшою, проте її відхилили, оскільки підприємство не надало інформації про працівників, терміни виконання робіт та підтвердження аналогічного договору. Сума підписаної угоди менша від очікуваної вартості на 8%, компанії не торгувались.

ТОВ «Підприємство «Турист» зі статутним капіталом в 400 грн зареєстроване у Львові. Його власником та директором є Володимир Смалюх. Компанія не отримувала держзамовлень за результатами тендерів з 2011 року, свідчать дані YouControl.

Власником ТОВ «Будгарант групп» з пропискою у Львові є Андрій Пісюра. Фірма заснована у  2014 року, зі статутним фондом у 500 грн. З початку 2017 року підприємство отримало підрядів на майже 65  млн грн.

ТОВ «Спецбудмонтаж-НМ» спільно володіють Назарій Назаревич та Євген Максимович. Підприємство засноване в Городку й, згідно з даними Prozorro, підписало угод на 8 тис. грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі