На торгах залізниці фірма знизила свою пропозицію в 5 разів, але не дала документів для підписання договору

Регіональна філія «Львівська залізниця» 10 липня підписала угоду на постачання запчастин з ТОВ «Рейл траст Україна» на 460 тис. грн. Про це стало відомо з системи Prozorro.

Замовили 25 розрядників моделі РВКУ-3,3А 01 (прилад для захисту електрообладнання рухомого складу електровозів серії ВЛ) по 18,4 тис. грн кожен. Ці розрядники в інтернеті продають по 5,5-6 тис. грн за штуку, втім коли ми зателефонували, то виявилось, що новий можна придбати за 11,5 тис. грн, а вживаний, після капремонту – за 5 тис. грн. Також ще одна компанія у відповідь на запит повідомила, що нові розрядники можуть продати по 25 тис. грн з ПДВ.

У торгах взяло участь п’ять компаній: ТОВ «Компанія Аддішенел Ревенью Менеджмент», ТОВ «Рейл траст Україна», ТОВ «Торговий дім ЕЛВО-Україна», ТОВ «Торгово-виробнича компанія «Квік-2006» та підприємець Сергій Загурський.

Найдешевшою була пропозиція фірми «Аддішенел Ревенью», яка під час аукціону знизила ціну з 551,4 тис. грн до 100 тис. грн (тобто в 4,6 рази дешевше, ніж вартість врезультаті укладеного договору). Проте комітет відхилив цю пропозицію, оскільки «Аддішенел Ревенью» невчасно надала довідки про відсутність судимостей, корупційних правопорушень тощо.

У скарзі до Антимонопольного комітету фірма заявила, що надіслала документи в понеділок 29 травня, оскільки 28 травня, який був останнім днем подачі, – це вихідний, неділя. Під час розгляду скарги стало відомо, що компанія не завантажила ці довідки в Prozorro, а надіслала їх «Новою поштою» і надала АМКУ на підтвердження слів експрес-накладну про надсилання від 29 травня.

АМКУ погодився, що останній день – це 29 травня, однак відхилив скаргу, оскільки не отримав доказів надання документів саме 29 травня. «Львівська залізниця» також стверджувала, що станом на 29 травня документів не отримала.

Тому угоду уклали з ТОВ «Рейл траст Україна» з ціною розрядників у 18,4 тис. грн проти 4 тис. грн у ТОВ «Аддішенел Ревенью Менеджмент», який демонстрував паспорт якості від ТВК «Квік-2006», яке теж брало участь у цьому тендері з пропозицією у 549 тис. грн. Одним з власників  та директором ТВК «Квік-2006» є Микола Хіньов. Власник «Аддішенел Ревенью» Дмитро Гордієнко та Хіньов неодноразово фігурували в публікаціях «Наших грошей» через імітування конкуренції на торгах.

Переможець ТОВ «Рейл траст Україна» зі статутним капіталом у тисячу гривень зареєстроване у Києві і належить Нелі Монтезор. Заснована в 2015 році фірма вперше цьогоріч перемогла на торгах, у 2016 отримала підрядів на 7 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі