- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Давні бізнес-партнери через нову компанію розіграли тендер від психлікарні

12.07.2017 @ 09:00 в НОВИНИ

Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня 7 липня 2017 року уклала угоду з ПП «Львівдах» на поточний ремонт даху лабораторії адміністративного корпусу за 202,7 тис. грн. Про це повідомляє [1]ться на сайті публічних закупівель Prozorro.

Згідно з технічним завданням, переможець розбере дахове покриття та карнізи лабораторії з листової сталі та замінить їх новим шаром покрівлі зі сталі, пароізоляційного матеріалу та металочерепиці.

На торгах конкуренцію фірмі склало лише ТОВ «Ваш білий дім» з пропозицією у 219 тис. грн. Компанії не торгувалися.

Нагадаємо, ПП «Львівдах» належить  Івану Кіцилі. Це підприємство, фактично, є основним ремонтним підрядником Львівської психлікарні. Зокрема, воно проводило заміну [2] вікон та ремонт [3] лікувально-діагностичного центру.

Раніше «Львівдах» приходив на торги з ТОВ «Галицька магістраль», де основним співвласником є Ярослав Олійник – бізнес-партнер Івана Кіцили через ТОВ «Управляюча компанія «Новий Львів».

Співзасновником нового «конкуренту», компанії «Ваш білий дім», є також Ярослав Олійник. Ще один власник фірми – це Ігор Богів. Підприємство зареєстроване лише 8 місяців тому у Миколаєві (Львівська область) і вже отримало державних підрядів на 528 тис. грн.

За даними Prozorro, ПП «Львівдах» з початку 2017 року отримало 13 замовлень на загальну суму 6,61 млн грн, усі – від львівських лікарень, з них шість за процедурою відкритих торгів. В п’яти випадках відкритих торгів «Львівдах» конкурував із «Галицькою магістраллю».


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2017/07/12/davni-biznes-partnery-cherez-novu-kompaniyu-rozihraly-tender-vid-psyhlikarni/

URLs in this post:

[1] повідомляє: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-05-29-000783-b

[2] заміну: http://lviv.nashigroshi.org/2016/12/22/biznes-partnery-pozmahalys-na-auktsioni-psyhiatrychnoji-likarni-ne-zmenshyvshy-svoji-propozytsiji-navit-na-kopijku/

[3] ремонт: http://lviv.nashigroshi.org/2017/06/27/biznes-partnery-rozihraly-tender-na-ponad-2-miljony-na-remont-likuvalno-diahnostychnoho-tsentru/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.