Суд розтермінував «Самопомочі» виплату майже півмільйона боргу за оренду офісу на чотири місяці

Господарський суд Львівської області зобов’язав ГО «Об’єднання «Самопоміч» сплатити борг за оренду офісу на пл. Міцкевича, 6/7 у Львові у розмірі 459,58 тис. грн та дозволив розтермінувати оплату на чотири місяці рівними частинами по 114,89 тис. грн. Відповідне рішення було оприлюднено 3 липня 2017 року в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Позов до ГО «Об’єднання «Самопоміч» подало міське управління комунальної власності. Згідно з матеріалами справи, договір оренди на нежитлове приміщення площею 265,5 кв. м було укладено 17 жовтня 2012 року з терміном дії до 17 жовтня 2017 року. У серпні 2015 року організація збільшила площу орендованих приміщень до 318,2 кв. м, відтак вартість оренди зросла до 30,61 тис. грн без ПДВ за місяць. Заборгованість з орендної плати утворилась в період від 1 вересня 2015 р. до 9 вересня 2016 р. Саме в цей період, за даними управління комунальної власності, ГО вносила оплату невчасно та не в повному обсязі.

У судовому засіданні юристи «Об’єднання «Самопоміч» повністю визнали позовні вимоги і попросили про реструктуризацію заборгованості на чотири місяці. З огляду на те, що організація є неприбутковою та не здійснює господарської діяльності, суд погодив розтермінування. Останній платіж для погашення заборгованості повинен бути здійснений 15 жовтня 2017 року.

Засновниками ГО «Об’єднання «Самопоміч» є міський голова Львова Андрій Садовий, керуюча справами виконкому ЛМР Марта Литвинюк  та працівниця міського управління адміністрування послуг Тетяна Біган.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі