- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Бізнес-партнери «розіграли» тендер на понад 2 мільйони на ремонт лікувально-діагностичного центру

27.06.2017 @ 08:30 в НОВИНИ

Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр замовив поточний ремонт 7-го туберкульозного відділення лікарні за  понад 2 млн грн у з ПП «Львівдах». Про це повідомляє [1] система Prozorro.

За ці кошти переможець зобов’язується провести демонтаж дверей та вікон, покласти нову підлогу, поштукатурити стіни та стелю, здійснити каналізаційні роботи тощо.

На торгах з фірмою конкурувало лише ТОВ «Галицька магістраль» з пропозицією на 1 тис. грн дорожчою (0,5% від суми). Фірми не зменшували свої первинні пропозиції.

Власником ПП «Львівдах» є Іван Кіцила. Він також є співвласником ТОВ «Управляюча компанія «Новий Львів» разом з Ярославом Олійником, який є основним власником ТОВ «Галицька магістраль».

Окрім того, у договорах від червня 2015 року «Галицька магістраль» вказувала однакову адресу з ПП «Львівдах»: Новояворівськ, вул. Привокзальна, буд. 3, проте у 2015 році змінила юридичну адресу на вул. Стрийську, 122Б у Львові.

Ці фірми вже не вперше конкурують на торгах. Як раніше повідомляли «НГ. Львів», фірми змагались [2] за заміну вікон в психіатричній лікарні, а також у тендері [3] на ремонт даху.

Згідно з Prozorro, ПП «Львівдах» з початку 2017 року отримало 12 замовлень на загальну суму 6,41 млн грн, усі – від львівських лікарень, з них п’ять за процедурою відкритих торгів. В усіх п’яти випадках підприємство конкурувало з ТОВ «Галицька магістраль», серед яких в трьох також були інші учасники, пропозиції яких були відхилені.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2017/06/27/biznes-partnery-rozihraly-tender-na-ponad-2-miljony-na-remont-likuvalno-diahnostychnoho-tsentru/

URLs in this post:

[1] повідомляє: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-05-17-002836-b

[2] змагались: http://lviv.nashigroshi.org/2016/12/22/biznes-partnery-pozmahalys-na-auktsioni-psyhiatrychnoji-likarni-ne-zmenshyvshy-svoji-propozytsiji-navit-na-kopijku/

[3] тендері: http://lviv.nashigroshi.org/2017/06/01/ivan-kitsyla-z-lvivdahu-znovu-pozmahavsya-za-remont-psyhlikarni-zi-svojim-partnerom/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.