У Трускавці знову провели торги на ремонт вулиці Стебницької за 11 млн грн

Управління житлово-комунального господарства і будівництва  Трускавецької міської ради замовило ТОВ «Дорсервіс» роботи з капітального ремонту вул. Стебницька у Трускавці за майже 11,2 млн грн. Про це повідомляється на сайті закупівель Prozorro.

Договір підряду уклали 7 червня. Роботи триватимуть до 2019 року. Всього зремонтують понад 2 км дороги, від вул. Січових Стрільців до АЗС «Укрнафта». Крім того, зроблять розмітку, встановлять дорожні знаки та замінять водопровід на вулиці.

Це вже не перший ремонт Стебницької вулиці. У 2013 році ТОВ «Магістраль» ремонтувала ділянку від вул. Різняка до РАЦСу (біля 500 м), так зване «стебницьке кільце». У 2016 році ця ж компанія знову ремонтувала ділянку від стебницького кільця до цвинтаря. За словами представника тендерного комітету, роботи були виконані неякісно і підприємство додатково усувало недоліки.

Згідно з угодою, фінансування відбуватиметься за щомісячним нормативними трудовитратами. За узгодженою сторонами ціною на заробітні плати піде 640 тис. грн, тобто 5,7% від загальної вартості, прибуток становитиме 103 тис. грн ‒ 1,07%.

Крім переможця у торгах брали участь такі компанії: ТОВ «Будівельне підприємство «Любінське», ПП «Артембуд», ТОВ «БК «Білдерпоінт»» , ДП Екранбуд ТОВ «Екран» та ТОВ «Агрошляхбудсервіс-Стрий». Варто зазначити, що пропозиції перших двох були дешевшими ‒ 10,2 та 11,19 млн грн. Проте їх пропозиції відхилили через невідповідність тендерній документації.

Кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Дорсервіс» є Едік Амірханян. Серед засновників також є Анджела Стерніцька (20%), Богдан Винник (20%) та КП «Наше місто»(10%), засновником якого є Трускавецька міська рада.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі