Роботи по ремонту дороги Городок – Лісна розпочали за 18 днів до проведення аукціону на Prozorro

Служба автомобільних робіт у Львівській області 6 червня уклала договір з ТДВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65» щодо поточного середнього ремонту 5,1 км дороги С140307 Городок – Лісна загальною вартістю 20,49 млн грн. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

Дорога Городок-Лісна з’єднує трасу Львів-Городок і Львів-Мостиська. Йдеться про ремонт ділянки км 10+308 – км 15+408 Львівської області.

Участь у відкритих торгах взяли ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» та ТДВ «ШРБУ №65», жодне з яких не знижувало своїх первинних цінових заявок. Пропозиція «ШРБУ №65» виявилась дешевшою на 6,6%.

Згідно з договором, вартість 1 км дороги становитиме 4,01 млн грн. Підрядник зобов’язаний завершити роботи по об’єкту до кінця 2017 року.

Як раніше повідомляла прес-служба САД у Львівській області, роботи включають влаштування основи з додаванням щебенево-піщаної суміші з подальшим влаштуванням асфальтобетонного покриття за кошти обласного бюджету.

У процесі ТДВ «ШРБУ №65» має намір купувати асфальтобетон у ПП «Рома» депутата ЛОР Романа Демчини, про що свідчить укладений між фірмами договір від 24 квітня 2017 року.

На заробітні плати піде 95,23 тис. грн з загальної вартості підряду (0,46%), прибуток підрядника прописали у розмірі 51,78 тис. грн (0,25%).

Як стало відомо «НГ. Львів», фактичний ремонт дороги ТДВ «ШРБУ №65» розпочало ще 1 травня – за 18 днів до проведення аукціону на Prozorro та за більш ніж місяць до укладення договору.

«В селі Добростани відбувались урочистості з нагоди 200-річчя церкви св. Успіння Пресвятої Богородиці, мав приїхати Патріарх Філарет. До його приїзду громада попросила вирівняти дорогу, бо проїхати тією, яка була, не було можливим. Ми провели ці роботи на свій страх і ризик. Жодних коштів за результатами проведених робіт та по договору фірма ще не отримувала», – пояснив Ігор Магера, співвласник ТДВ «ШБРУ №65». Також він додав, що роботи продовжать після отримання фінансування.

До речі, на згаданих урочистостях, 21 травня, патріарх УПЦ КП Філарет нагородив орденом за заслуги перед українським народом заступника начальника управління по боротьбі з корупцією СБУ Василя Пісного, а також віце-прем’єра Степана Кубіва.

Нагадаємо, донедавна власниками найбільших часток у товаристві «ШРБУ №65» були Олег Булига (25,5%), Юрій Сворень (25,5%), Ігор Магера (14,6%), Володимир Магера (12%), Леся Магера (8,4%) та Олена Химич (12%). У квітні цього року, за даними YouСontrol, структура власності фірми змінилась. Зокрема, з учасників товариства вийшов Олег Булига, натомість, Юрій Сворень тепер володіє часткою у розмірі 51%.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі