Замовлення на півтора мільйони від залізничників “розпиляли” знайомі фірми

Регіональна філія “Львівська залізниця” за результатами публічної закупівлі придбала у ТОВ “Елпо Україна” панелі для дизель-поїздів. Сума договору складає 1,43 млн грн. Про це повідомляється на сайті закупівель Prozorro.

Усього замовили дев’ять типів панелей з комутаційним обладнанням, призначених для головних вагонів дизель-поїздів ДР1А, загальна кількість – 72 шт. Ціна за одиницю становила від 2,5 до 71 тис. грн.

Конкурентом переможця на торгах було ТОВ «Броварське електротехнічне обладнання» з пропозицією на 0,23% дорожчою, тобто лише на 3,3 тис. грн.

Це не перші торги, де зустрілись лише ці дві компанії. Як повідомляли “НГ. Львів”, “Елпо Україна” часто розігрувало тендери з «Броварське електротехнічне обладнання». У 2014 році «Львівська залізниця» придбала ТОВ «Елпо Україна» запасні частини до пасажирського вагону на півмільйона, а також компанія перемогла у тендерах Південно-Західної та Донецької залізниці на загальну суму 6 млн грн.

Власником ТОВ “Елпо Україна” є Алла Давидова, яка проживає у Броварах. ТОВ “Броварське електротехнічне об’єднання” володіє Артем Концевич. На сайтах для пошуку роботи Концевич був зазначений як контактна особа підприємства “Елпо Україна”.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі