Нардеп від «Самопомочі» продав «Онуру» 7,59 га землі в cелі біля Львова

Народний депутат Олег Лаврик продав ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» нерухомості на 74,18 млн грн. Про це свідчать повідомлення про суттєві зміни, опубліковані депутатом на сайті НАЗК 4 і 5 травня цього року.

Згідно з повідомленнями, депутат Олег Лаврик отримав дохід від продажу нерухомого майна у розмірі  40 млн грн, 14,18 млн грн та 20 млн грн. При цьому Лаврик не зазначив, які об’єкти нерухомості продав приватній фірмі.

Разом з тим, з реєстру речових прав на нерухоме майно відомо, що ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» 5 травня зареєструвало право власності на земельну ділянку під Львовом загальною площею 7,59 га.

Водночас, депутат Олег Лаврик у декларації за 2016 рік  прописав право власності на низку земельних ділянок на території Солонківської сільради поблизу Львова, левову частину яких скупив у мешканців села протягом 2005-2012 років.

Продаж цих ділянок «Онуру» сторони обумовили ще у 2016, коли депутат отримав забезпечувальний платіж розміром 7,9 млн грн. Якщо додати даний платіж до сум, зазначених у повідомленнях про суттєві зміни, то загалом земля обійшлась фірмі в понад 82 млн грн (приблизно 108 тис. грн за «сотку»).

Як стало відомо з кадастрової карти, у січні 2017 року депутат об’єднав наділи в єдину ділянку загальною площею 7,59 га, яку і продав «Онуру». Земля розташована на території села Солонка, поблизу стадіону «Арена Львів».

Додамо, після продажу 7,59 га, у Солонці в депутата залишилось ще 72 «сотки» землі.

Місцерозташування проданих земельних ділянок загальною площею 7,59 га

Нагадаємо, народний депутат від «Самопомочі» Олег Лаврик є акціонером ПАТ АКБ «Львів» та ПАТ «Південьзахіделектромережбуд». Останнє протягом 2010-2016 років отримало держзамовлень на загальну суму 31,98 млн грн.

Разом з Олегом Яровим Лаврик володіє свідоцтвом про право власності на знак «Polis24», під яким діє сервіс онлайн-страхування Поліс24. Електронна адреса компанії, polis24@expertbrok.com, прив’язана до ТОВ «Страховий брокер “Експерт”» (колишня назва ТОВ «Підприємство “Прилад”», прямим власником якого свого часу був депутат Лаврик).

За даними SMIDA, дружина депутата Наталія Лаврик є членом наглядової ради та з 2014 року – акціонером ПАТ ЛАП «Агротранссервiс» (17,22%). Роком раніше контролером цієї ж кількості акцій числився сам депутат. Двома іншими власниками крупних пакетів є Тетяна Каданіна (20,74%) та ТОВ «Балтік фінанс груп» колишнього позаштатного радника Андрія Садового Тараса Брунця (28,03%). Місцем реєстрації «Балтік фінанс груп» раніше був будинок 42 на вулиці Сахарова у Львові, де юридично знаходиться ПП «Об’єднання “Самопоміч”».

Наталія Лаврик працює в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Львівській області. Сам фонд очолює її батько Орест Климкович. Брат Наталії Лаврик, Євген Климкович, раніше був начальником управління комунальної власності Львівської міськради.

 

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі