Суд арештував ділянку в Брюховичах, яку селищна рада дозволила продати без аукціону другу Димінського

Слідчий суддя Шевченківського районного суду Львова Василь Кавацюк наклав арешт на земельну ділянку площею 3,7925 га, що на вулиці Лікарській в смт. Брюховичі. Про це стало відомо з ухвали суду, яку оприлюднили 30 березня.

Ділянка перебуває в оренді ТОВ “Брюховецький гай”, якому в кінці березня Брюховицька селищна рада дозволила викупити цю землю без конкурсу для реконструкції нежитлових приміщень з будівництвом реабілітаційного центру та створення садово-паркового комплексу. Нагадаємо, мова йде про землі колишнього дитячого оздоровчого табору “Ластівка”. Будівлі табору “Брюховецький Гай” взяв в оренду у Фонду держмайна, а потім у 2013 році викупив за 961,4 тис. грн.

Згідно з ухвалою суду, межі ділянки не погоджено з ДП “Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр”, який не може це зробити до внесення змін у матеріали лісовпорядкування (ділянка була включена до земель держлісфонду Брюховицького лісництва ДП “Львівський ЛСНЦ” у 2010 році).

Також в ухвалі вказано, що цих 3,7925 га землі визнані речовим доказом у кримінальному провадженні №12017141090000022 від 23 березня 2017 року. В цей день, до речі, і було прийнято рішення про продаж землі ТОВ “Брюховецький гай”. Вартість продажу – 9 млн 6 тис. грн без ПДВ.

ТОВ “Брюховецький Гай” зареєстровано у 2008 році. Першим власником товариства був Біль Василь Андрійович з села Глинсько Жовківського району, який також колись був у числі засновників ТОВ “Редакція газети “За вільну Україну”. У 2011 році власником і керівником “Брюховецький Гай” став Юрій Коротиш, екс-гендиректор ФК “Карпати” Петра Димінського.


Брюховецький Гай” також є власником 0,7094 га з призначенням “присадибна ділянка” біля вищезгаданих 3,7925 га табору “Ластівка”, де вже збудували великий будинок. Сам Петро Димінський живе якраз в будинку навпроти. Земля під цим маєтком належить його доньці Жанні.

Окрім згаданого кримінального провадження, є ще одне, що стосується “Ластівки”. У листопаді 2014 слідчий відділ УСБУ у Львівській області розпочав кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.364 ККУ (зловживання владою або службовим становищем). УСБУ стверджувало, що будівлі табору, які “Брюховецький гай” взяв в оренду у Фонду держмайна, оцінювались у 2 млн грн, утім “внаслідок неналежного використання орендарем державного майна його вартість за період оренди зменшилась удвічі”. У 2016 році справу передали в прокуратуру Львівської області.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі