«Рідні» фірми розіграли майже 7 млн грн на реконструкцію електромереж від «Львівобленерго»

ПАТ «Львівобленерго» замовило львівському управлінню ПАТ «Електро» реконструкцію 11 км електромереж в селі Волосянка (Старо-Самбірський район) за 7,79 млн грн . Про це повідомляється на сайті публічних закупівель «Prozorro».

Єдиним конкурентом переможця на аукціоні виступило ТОВ «Електро-Закарпаття» з ціновою пропозицією у 9 млн грн. Протягом аукціону жодне з підприємств не змінювало заявленої первинно ціни, тож перемога дісталась ПАТ «Електро».

Відсутність конкуренції на аукціоні, ймовірно, пояснюється тим, що ТОВ «Електро-Закарпаття» є одним із співзасновників ПАТ «Електро». Згідно з даними SMIDA, станом на кінець 2016 року закарпатській фірмі належить 11,59% акцій ПАТ «Електро».

Кріv того, засновники «Електро-Закарпаття», Михайло Костак та Дмитро Славич, за даними Youcontrol, зазначені серед кінцевих бенефіціарів ПАТ «Електро». Костак також є ще й директором закарпатського управлiння ПАТ «Електро».

За даними Prozorro, у період часу з жовтня 2016 по кінець березня 2017 року ПАТ «Львівобленерго» підписало з львівським управлінням ПАТ «Електро» 54 договори на загальну суму на 125 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі