Ремонт повітряних ліній для «Львівобленерго» за 4 млн грн проведе фірма, яку підозрюють в «накрутці» податкового кредиту

ПАТ «Львівобленерго» замовило ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» роботи з капітального ремонту повітряних ліній від комплектних трансформаторних підстанцій на загальну суму 4,43 млн грн. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

Йдеться про повітряні лінії в м. Соснівка, с. Вороняки, м. Рудки, с. Велика Вільшаниця та в с. Кротошин. Згідно з підписаними 27 березня договорами, роботи заплановані на березень-грудень 2017 року.

Усі підряди отримало івано-франківське ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ». Власником фірми є Степан Лосик, а керівником – Андрій Пронін.

Контактний номер фірми (0342506797) збігається зі зв’язковим номером ПП «Верос», що спеціалізується на ремонті електронного та оптичного устаткування. Рівноправними власниками підприємства є Андрій Шпакович та Петро Джочко. Останній – начальник центру наукового забезпечення вимірювань у ДП «Івано-Франківськстандартметрологія».

З судового реєстру відомо, що ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» фігурує у кримінальному провадженні щодо фіктивного підприємництва фірм з Івано-Франківщини – ТОВ «Екохімсинтез», ТОВ “Бурком” та ТОВ «Крафт Технік».

Як стверджує слідство, ТОВ «Електрополюс-ІФ», виконуючи на замовлення ПАТ «Львівобленерго» роботи щодо капітального ремонту повітряних ліній у селах Росохач та Завадка Львівської області, документально замовив у ТОВ «Бурком» послуги з перевезення на загальну суму 1,38 млн грн, а у ТОВ «Крафт Технік» – послуги у сфері нерухомості на 285 тис. грн, які фактично не надавалися.

Відомо, що для підтвердження чи спростування безтоварності даних операцій, а відтак і законності формування податкового кредиту ТОВ «Електрополюс-ІФ», восени 2016 року податківці проводили позапланову документальну перевірку підприємства, результати якої наразі невідомі.

Додамо, за даними Prozorro, з серпня 2016 року по 28 березня ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» отримало 25 перемог загальною вартістю 17,14 млн грн. З них, 17 замовлень фірма отримала від «Львівобленерго».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі