Дружина екс-міліціонера з внутрішньої безпеки перемогла в чотирьох торгах, бо всі інші учасники відмовились

Поповицький психоневрологічний інтернат, що в Мостиському районі, 1 березня підписав чотири договори на постачання продуктів з приватним підприємцем Галиною Доскоч на понад 300 тис. грн. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

В усіх чотирьох випадках постачальника обирали на аукціоні. Пропозиції Галини Доскоч не були найдешевшими, однак всі інші учасники, чиї умови були вигіднішими, масово просили не розглядати їх пропозиції.

Так, просив не розглядати його пропозицію в закупівлі “мяса в тушках” підприємець Тарас Кирик, чия пропозиція була дешевшою на 13,5 тис. грн.

Той же Кирик та ще двоє підприємців, Дарія Коршунова і Олена Кос, аналогічним чином відмовились постачати вершкове масло. Різниця між найдешевшою пропозицією і пропозицією Галини Доскоч становить понад 41 тис. грн.

Ще у двох закупівлях просили не розглядати їх дешевші пропозиції підприємець Олеся Калашник та фірма, де вона є співвласницею, ПП “Еко-дари”. Різниця між їх пропозиціями та пропозиціями переможця становила 5,25 тис. грн та лише 9,5 грн відповідно.

Врезультаті у Галини Доскоч замовили мясо в тушках (свинину та яловичину) по 59 грн/кг, вершкове масло (жирність не вказана) — по 87,73 грн/кг, сметану (18%) — по 37,85 за упаковку (вагу чи обєм не вказано), маргарин — по 56 грн/кг.

Галина та Михайло Доскочі (фото із соцмереж)

Доскоч Галина є дружиною екс-заступника начальника управління внутрішньої безпеки Нацполіції у Львівській області Михайла Доскоча. 14 лютого цього року після звільнення він подав декларацію про доходи. Згідно з нею, Галина Доскоч минулоріч отримала 296 тис. грн доходу від підприємницької діяльності. Вона володіє магазином з перукарнею у Судовій Вишні.

Згідно з інформацією в Prozorro, Галина Доскоч загалом підписала 8 договорів на 426,2 тис. грн, усі — з Поповицьким психоневрологічним інтернатом.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі