- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Після матеріалу «Наші гроші. Львів» судитимуть директора дочірнього підприємства «Галсільлісу»

01.03.2017 @ 11:35 в НОВИНИ

Управління захисту економіки у Львівській області склало протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, на директора Дрогобицького дочірнього лісогосподарського підприємства «Галсільлісу» Богдана Захарка, який протягом 2015-2016 років в умовах конфлікту інтересів уклав договори підряду на проведення лісозаготівельних робіт з приватним підприємством, до складу засновників якого він входив.

Перевірку ініціювала Прокуратура Львівської області після публікації «Наші гроші. Львів» під назвою «Керівник Дрогобицького «Галсільлісу» замовив послуг на 450 тисяч у своєї фірми [1]».

Нагадаємо, Дрогобицьке дочірнє лісогосподарське підприємство ЛГП «Галсільліс» у жовтні та грудні 2016 року підписало шість договорів на загальну суму понад 450 тис. грн з ПП «Рінь» на послуги в сфері лісництва. Власниками фірми є троє осіб, зокрема 60% належить Богдану Захаркові, керівнику Дрогобицького дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс».

Окрім того, адреса ПП «Рінь» та Дрогобицького дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс» співпадає – смт. Підбуж, вул. Галицька, 8.

Згідно з повідомленням прес-служби [2] Прокуратури Львівської області, протоколи скеровано на розгляд у Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області. Крім того, законність укладення вказаних договорів підряду та виплати коштів з рахунку дочірнього лісогосподарського підприємства перевіряється в межах досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч.2 ст.364 ККУ ( зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

 


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2017/03/01/pislya-materialu-nashi-hroshi-lviv-sudytymut-dyrektora-dochirnoho-pidpryjemstva-halsillisu/

URLs in this post:

[1] Керівник Дрогобицького «Галсільлісу» замовив послуг на 450 тисяч у своєї фірми: http://lviv.nashigroshi.org/2017/01/18/kerivnyk-drohobytskoho-halsillisu-zamovyv-posluh-na-450-tysyach-u-svojeji-firmy/

[2] прес-служби: http://lviv.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=203152

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.