- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

На Сихові більшість замовлень на прибирання району дісталось фірмам одного власника

27.02.2017 @ 09:30 в НОВИНИ

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради за результатами відкритих торгів підписала чотири договори [1] на прибирання району на загальну суму майже 9,4 млн грн. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

З чотирьох лотів у трьох перемога дісталась фірмам Володимира Возного. Так, його фірма ПП ”Паркбуд-Плюс” підписала договір на понад 2,92 млн грн на прибирання в мікрорайоні “Сихів — Центр”: підмітання вулиць, прибирання від снігу, посипка доріжок піском, збір листя, очищення конструкцій від рекламної продукції, зрізання трави та інше.

Ще одна фірма Володимира Возного ДП “Парк-Плюс-Сервіс” за майже 2,53 млн грн прибиратиме мікрорайон «Сихів — Зелена», а ПП “Паркбуд” за 1,3 млн грн – внутрішньоквартальні дороги, проїзди, вулиці, приналежні по територіальності до ЛКП, які обслуговують житловий фонд Сихівського району.

В усіх випадках фірми Володимира Возного конкурували лише з ЛКП “Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району”, чиї первинні пропозиції незмінно було дорожчими. Під час аукціонів ЛКП жодного разу не знизило ціну, як і фірми Возного.

Ще в одному лоті перемогло ТОВ “ЖЕП “Стимул-Сихів”, яке змагалось з фірмою того ж Возного. Під час аукціону первинні пропозиції також не змінювали. “ЖЕП “Стимул-Сихів”, у статутному фонді якого майже 74% належить Заурі Будзішвілі, підписало договір на майже 2,6 млн грн. Фірма прибиратиме мікрорайон “Сихів – Новий Львів”.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2017/02/27/na-syhovi-bilshist-zamovlen-na-prybyrannya-rajonu-distalos-firmam-odnoho-vlasnyka/

URLs in this post:

[1] договори: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-12-13-000970-a?lot_id=69546786f78d4947bced75fe2a458cbf#lots

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.