«Львівавтодор» купив програму для моделювання транспортних та пішохідних потоків

Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» 8 лютого підписало договір з київським ТОВ «А плюс С Консалт Україна» на постачання комплекту програмного забезпечення для моделювання транспортних та пішохідних потоків, а також для оцінки організації дорожнього руху – PTV Vissim 9 вартістю 169 тис. грн. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

В комплект програмного забезпечення входить інсталяція, інструкція з установки, інструкція користувача, керівництво з проектування, ключ апаратного захисту. Згідно зі специфікацією, конфігурація програмного забезпечення розрахована на 3 світлофорних об’єкти.

Власниками ТОВ «А плюс С Консалт Україна» є «Файт Аппельт» (Німеччина) та Анна Астапенко Аппельт. Згідно з інформацією аналітичної платформи Youcontrol, у 2013-2015 рр. у фірми був лише один працівник, а чистий прибуток у 2015 році становив 23,1 тис. грн.

Раніше КМДА повідомляла, що «А плюс С Консалт Україна» є одним із представництв в Україні німецького компанії A+S Consult GmbH FuE, що спеціалізується в області транспортного моделювання та проектування.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі