Батько-лікар голови волинського СБУ будує особняк під Хмельницьким

Батьки начальника Управління Служби безпеки України у Волинській області Юрія Фелонюка зводять будинок біля Хмельницького. Про це стало відомо з Публічної кадастрової карти та Держреєстру речових прав на нерухоме майно.

Так, 29 березня 2016 року Василь Фелонюк придбав ділянку площею 0,0449 га для ведення особистого селянського господарства на березі водойми на території Розсошанської сільради, що фактично межує з містом Хмельницький.

Згідно з інформацією на Публічній кадастровій карті, сусідня ділянка площею 0,15 га також належить батькові керівника Волинського СБУ. Її призначення аналогічне – для ведення особистого селянського господарства. Втім, як свідчать дані з супутника, на ній ведеться будівництво приватного житлового будинку.

Згідно з реєстром нерухомості, також у 2015 році Василь Фелонюк оформив право власності на квартиру площею понад 100 кв. м у Хмельницькому.

Як повідомив Юрій Фелонюк «НГ. Львів», батьки здійснюють будівництво за рахунок власних заощаджень, проживають окремо, а відтак і підстав декларувати будинок в подальшому у нього не буде. Раніше, повідомляв сайт «Четверта влада», Фелонюк користувався автомобілем  «Lexus RX-400H» 2008 року випуску, який належав батькові-лікареві.

«Він тривалий час працює лікарем-дерматовенерологом в районній лікарні, – пояснив тоді Юрій Фелонюк. – «Lexus» коштує близько 17-18 тисяч доларів США. Ця машина купувалася вживаною у 2012 чи 2013 році. За все життя, я думаю, людина може відкласти такі гроші на автомобіль. Тим більше, що і батькам від дідусів та бабусь передавалося житло в спадок і вони його продавали».

До речі, мати керівника Волинського СБУ Ганна володіє ділянками площею 1,444 га 2,9179 га у Хмельницькій області.

Дружина Юрія Фелонюка Діана, яка працює суддею, за 2015 рік декларувала у власності сім’ї квартиру площею 93,6 кв. м в Києві, дві земельні ділянки загальною площею 2,339 га у Хмельницькій області, половину будинку площею 123,4 кв. м у Старокостянтиніві та 20% квартири площею 70,4 кв. м там же. У користуванні Юрія Фелонюка була службова квартира в Луцьку площею – 75,3 кв. м, а в його дружини – квартира площею 71,1 кв.м в селі Грузевиця (у користування її надала мати Діани Фелонюк Марія Грицай).

Власних автомобілів родина Фелонюка не має, дружина Діана користується автомобілем Volkswagen Tiguan 2013 року випуску, який належить її батькові Леоніду Грицаю. Згідно з реєстром МВС, у 2015 році він також придбав BMW X5 2012 року випуску, а ще раніше, у 2012 році – Volkswagen Passat (2012 р.в.)

У 2015 році Діана Фелонюк задекларувала понад 200 тис. грн зарплати, а Юрій Фелонюк – понад 217 тис. грн. Сім’я має 62 тис. доларів готівкою.

Матеріал підготовлено «Наші гроші. Львів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Перевірка декларацій про доходи службовців місцевого рівня чотирьох областей Західної України»

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі