Бібрська міськрада замовить послуг на 1,25 млн грн лише у фірм, які зареєстровані на території їх міста

Виконком Бібрської міської ради 19 січня опублікував в Prozorro оголошення про проведення семи допорогових закупівель очікуваною вартістю 1 млн 247 тис. грн. В усіх оголошеннях вказано єдину вимогу – наявність реєстрації та фактичної адреси на території Бібрської міської ради.

Так, на послуги з технічного обслуговування вуличного освітлення виконком готовий витратити 175 тис. грн, послуги з утримання території – 155 тис. грн, послуги зі збирання сміття – 199,5 тис. грн, послуги з перевезення сміття – 180 тис. грн, послуги з утримання парків – 198 тис. грн, послуги з прибирання та підмітання вулиць – 199,5 тис. грн, послуги з обслуговування кладовищ – 140 тис. грн.

В усіх випадках учасники можуть подати пропозиції до 11-12 год. 25 січня. Утім станом на вечір 23 січня у Prozorro виконкомом не опубліковано тендерної документації у жодній з семи оголошених  закупівель. Відтак, невідомо, які обсяги послуг та протягом якого часу мають надавати учасники. Так само, не опубліковані вимоги до учасників, крім однієї – «наявність реєстрації та фактичної адреси на території Бібрської міської ради».

Замовники доволі часто вимагають наявність сервісних центрів, представництв тощо на території їх населеного пункту, якщо мова йде закупівлі пального – наявність АЗС. Утім «НГ. Львів» вперше побачили вимогу про наявність реєстрації в певному населеному пункті. За словами експерта з держзакупівель Мирослава Сімки, таку вимогу можна було б трактувати як дискримінаційну, як би це була надпорогова закупівля (на товари, послуги – понад 200 тис. грн, на роботи – 1,5 млн грн).

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі