Мати-релігієзнавець прокурора Волині веде правничий бізнес з суддею Касаційного адмінсуду

Киричук_фото

Максим Киричук (фото – konkurent.in.ua)

Мати прокурора Волинської області Максима Киричука веде бізнес у сфері права разом з суддею Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду України, а його дружина купила Honda CR-V 2007 року втричі дешевше від ринку. Про це свідчать дані ЄДР та реєстру МВС.

Так, матір Максима Киричука, Олександра Киричук, працює науковим співробітником Львівського музею історії релігії – філії Інституту релігієзнавства, а крім того, як з’ясувалось, веде господарську діяльність – є учасником правничого ПП «Вікоф-Право». Співвласниками заснованої у 2007 році фірми виступають львів’яни Роман Віктюк та Олег Фостяк. Останній – суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду України.

Киричук_бізнес матері

Бізнес матері прокурора (дані – аналітична платформа youcontrol.com.ua)

У е-декларації за 2015 рік Киричук повідомляє про 237 тис. грн заробітної плати та 400 тис. грн доходу від продажу майна. Ще 150 тис. грн прокурор зберігає у готівці. Також 39 тис. грн у сімейний бюджет влила дружина прокурора Вікторія Киричук – жінка очолює Сьому Львівську державну нотаріальну контору з листопада 2014 року. Роком раніше сукупний дохід Киричуків становив 166 тис. грн.

Щодо майна, то у 2015 році подружжя здійснило дві дорогі покупки. У червні дружина прокурора придбала японський кросовер Honda CR-V 2007 модельного року за 140 тис. грн, хоча на вторинному ринку дану модель продають за щонайменше  380 тис. грн. А у листопаді прокурор купив квартиру площею 42 кв. м у Львові вартістю 698 тис. грн.

Киричук_авто

Задекларовані прокурором автомобілі

Також подружжю належать 3 квартири у Львові – на 70 кв. м (1/2 частка), 53 кв. м (1/4 частка) та 31 кв. м, земельна ділянка площею 0,18 га з місцерозташуванням у селі Хоросно Пустомитівського району Львівської області. Другий автомобіль сім’ї, Kia Picanto 2008 р.в., придбаний у рік випуску за 74 тис. грн (орієнтовна нинішня вартість 180 тис. грн).

Нагадаємо, Максим Киричук призначений прокурором Волині у липні 2016 року. В органах прокуратури з 2002 року. Працював у прокуратурі Львівської (до 2011 р.) та Київської областей (2011-2014 рр.). У квітні 2014 переведений на Закарпаття – на посаду міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері. Опісля 3 місяці був прокурором Тячівського району, після чого переведений до Києва – в ГПУ, де зайняв посаду старшого слідчого з особливо важливих справ відділу з розслідування злочинів, скоєних співробітниками прокуратури управління з розслідування в кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань і безпеки ГПУ.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Перевірка декларацій про доходи службовців місцевого рівня чотирьох областей Західної України»

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі