ЛОДА витратила на послуги шістьох консультантів майже 2,9 млн грн

Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації з 8 грудня 2015 року по 28 грудня 2016 року перерахував шістьом приватним підприємцям, які надавали консультаційні послуги, 2 млн 856 тис. грн. Про це стало відомо з порталу ЄДата.

Прізвища усіх підприємців співпадають з переліком консультантів в рамках проекту «Онкопревентація та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області», який реалізовується за кошти позики Світового банку. Так, Світовий банк надає Україні позику у розмірі 214,73 млн дол. на проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей». Львівщина на реалізацію свого субпроекту «Онкопревенція та впровадження сучасних протипухлинних технологій» отримає 10 млн дол.

Найбільше коштів департамент ЛОДА перерахував 33-річній Христині Пак, консультанту з питань управління субпроектом – майже 718 тис. грн. Про досвід її роботи відомо, що вона працювала заступником начальника управління економіки ЛМР, завідувачем сектору супроводу інвестиційних проектів ЛМР, менеджером-логістом.

Майже 629 тис. грн було перераховано консультанту із закупівель, екс-депутату Львівської облради 38-річній Ганні Костюк. Вона також очолює ГО «Сокальська агенція регіонального розвитку». Консультант з комунікаційних технологій 29-річна Ірина Шиманська (раніше Шпег-Джурко) отримала майже 541 тис. грн. Інформації про її досвід у комунікаціях не вдалося знайти в інтернеті. Відомо, що І. Шпег-Джурко працювала з Христиною Пак у Львівській міській раді на посаді заступника начальника відділу – завідувача сектору планування відділу аналізу та стратегічного планування управління економіки департаменту економічної політики.

Консультант з фінансового управління 37-річна Наталія Гарна з міста місто Костянтинівка Донецької області отримала майже 502 тис. грн, а 28-річна перекладач Тамара Парфенюк з Дубно (Рівненська обл.) – ще 372,6 тис. грн. Найменше коштів отримав 38-річний Ігор Щавій з Луцька, який є консультантом з інформаційних технологій – 94,2 тис. грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі