Після реконструкції за 12 млн грн дошкільний заклад в Жовкві обігріватимуть сонячною енергією

Жовківська міська рада 26 грудня 2016 року підписала договір з Корпорацією будівельних підприємств «Карпатбуд» на реконструкцію дитячого дошкільного закладу №2 «Калинонька» по вул. Лесі Українки, 29 в Жовкві за майже 12,3 млн грн. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Підрядник повинен провести утеплення фасаду, даху та підвального покриття, заміну вікон та дверей, системи опалення та інше. Зокрема, встановити незакипаючу сонячну систему з технологією Drain Back виробництва Vaillant (24 сонячні колектори).

Участь в аукціоні брало 5 компанії, дві найдешевші пропозиції (10,6 та 10,8 млн грн) відхилили через зауваження до наданих документів або їх відсутність.

Фінансування цих робіт здійснюється за кошти гранту ЄС в рамках програми «Угода Мерів — Демонстраційні проекти», вказано в договорі. Роботи планують завершити в кінці 2017 року.

Бенефіціарним власником Корпорації БП «Карпатбуд» є Юрій Карвацький. Фірма записана на 4 юрособи.

Найбільша частка «Карпатбуду» у розмірі 71,5% належить ПП «Зодчий-2010», де одноосібним власником та директором є Юрій Карвацький. Ще 14,08% належить ТОВ «Карпатбудстиль» (власники: Юрій Карвацький – 60%, його дружина Тетяна Селезньова — 20% та донька Тетяна Козловська – 20%).

14,1% Корпорації володіє ПАТ «Компанія з управління активами «Карпати-Інвест» (акціонери: Євген Столмов – 46,74%, Людмила Петрук – 36,68%, Сергій Петрук – 16,57%). Найменша частка, 0,31%, належить ПАТ «Прикарпатбуд», де Юрій Карвацький має 9,7% акцій.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі