Золочівська міськрада замовила ремонт тротуару у приватної фірми свого ж комунальника

Золочівська міська рада Львівської області 15 грудня підписала договір з ПП «Субота» на капітальний ремонт тротуару на вул. Бродівській за понад 872 тис. грн. Про це стало відомо зі звіту, опублікованого на сайті публічних закупівель Prozorro.

Роботи з ремонту тротуару мають завершити до кінця цього місяця.

ПП «Субота» зареєстровано у 2009 році. Власником та керівником підприємства є Богдан Тимків. Телефон фірми у звіті про закупівлю та в ЄДР повністю співпадає з телефоном комунального підприємства Золочівської міськради «Перспектива», яке очолює той же Богдан Тимків. У міській раді повідомили, що приватна «Субота» та комунальна «Перспектива» знаходяться в одному офісі.

111111

Звіт про закупівлю

2222222

Досьє комунального підприємства в Youcontrol

Міський голова Золочева Ігор Гриньків у коментарі «НГ. Львів» повідомив, що не вбачає нічого поганого в тому, що директор комунального підприємства є також керівником та власником приватної фірми, яка отримує бюджетні гроші. За його словами, замовлення розподіляють між виконавцями рівномірно, а фірма Тимківа надає якісні послуги. Водночас, згідно з Prozorro, комунальне підприємство «Перспектива» жодного договору на роботи не підписувало.

У 2015 році Богдан Тимків успішно балотувався у Золочівську районну раду від «Самопомочі». На сайті політсили він вказує, що є керівником комунального підприємства, водночас у декларації про доходи за 2014 рік пише, що є «підприємцем», який заробив 248 гривень. Окрім того, в декларації відсутні дані про розміри внесків до статутних капіталів юридичних осіб. Богдан Тимків є власником не лише ПП «Субота», а й ПП підприємство фірма «Профіт», яке також вказує номер телефону комунального підприємства (0326543353).

dekl

Богдан Тимків у розмові пояснив, що в декларації насправді має бути 248 тис. грн сукупного  доходу, а не 248 грн. Частки у фірмах не декларував, оскільки не зрозумів відповідний розділ. Він також розповів, що комунальне підприємство займає кабінет площею приблизно 9 кв. м. Під час холодів туди приходять і працівники його фірми «Субота», яка платить за оренду близько 300 грн щомісяця. Окрім того, не всі роботи, особливо великі обсяги, може виконати комунальне підприємство, тому замовлення отримала приватна фірма.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі