- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Екс-чиновник освоїть 1,3 млн грн на реконструкції дитячого майданчика

08.12.2016 @ 09:00 в НОВИНИ

Департамент гуманітарної політики Львівської міської ради підписав договір на реконструкцію дитячого майданчика за адресою вул. Городоцька- вул. Є. Озаркевича з ТОВ «Будівельно-інвестиційна компанія «Галицький будівельник» за майже 1,34 млн грн. Про це стало відомо зі звіту [1] про укладений договір, опублікований на сайті публічних закупівель Prozorro.

Згідно з документом, цьогоріч компанія має виконати робіт на майже 695 тис. грн. Кошторис не опублікували, тому перелік робіт не відомий.

ТОВ «Будівельно-інвестиційна компанія «Галицький будівельник [2]» зареєстровано у лютому цього року. Керівником та засновником є Олександр Овчаренко, колишній начальник управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації.

Як стало відомо з його резюме [3], опублікованого у лютому 2016 року, він також працював начальником управління (квартирно-експлуатаційного) Західного оперативного командування, головою Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради та директором ДП Міноборони України «Західвійськбуд».

Вказаний у звіті про укладений договір телефон як контактний «Галицького будівельника» був використаний при реєстрації облікового запису Ярини Войтович у соціальній мережі Facebook. У її профілі вказано, що вона працювала у Львівській міськраді. Людина з таким же ПІБ на сайті управління освіти вказана [4] як інженер, провідний спеціаліст відділу освіти Галицького району управління освіти департаменту гумполітики ЛМР.

Згідно з даними в Prozorro, вже з березня цього року «Галицький будівельник» уклав договорів на майже 11,2 млн грн. Найбільше замовлення – на будівництво казарми в селі Старичі за 6,5 млн грн від Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2016/12/08/eks-chynovnyk-osvojit-13-mln-hrn-na-rekonstruktsiji-dytyachoho-majdanchyka/

URLs in this post:

[1] звіту: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-12-06-001288-b

[2] Галицький будівельник: http://gal-budivelnyk.com.ua/pro-nas/

[3] резюме: https://www.work.ua/ua/resumes/1715786/

[4] вказана: http://osvita.lviv.sch.in.ua/informaciya_pro_zaklad/pro_nas/viddili_osviti_uo_dgp_lmr/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.