«Регіоналка» з Києва пошиє Академії сухопутних військ напівпальта по 2800 грн кожне

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного 22 листопада уклала договір з ПАТ «Астра Люкс» на поставку форменного одягу для чоловіків загальною вартістю понад 167 тис. грн. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

Йдеться про закупівлю 60-ти чоловічих напівпальт вартістю 2 795 грн (з ПДВ) за одиницю. Згідно з договором, виконавець має поставити замовлення до 6 грудня цього року. Розвантаженням товару академія займатиметься самостійно.

За даними SMIDA, станом на кінець 2015 року контролером ПАТ «Астра Люкс» є киянка Ольга Сергеєва (93,7%) – колишня заступниця голови Солом’янської районної організації «Партії регіонів». Разом з чоловіком Ігорем Сергеєвим володіють також ТОВ «НВП “Мікробайт”», що спеціалізується на технічному ремонті устаткування промислового призначення.

З 2001 по 2011 роки Сергеєва працювала директором держпідприємства «Комунар», а у 2007 заснувала фірму зі схожою назвою – ТОВ «Комунар-сервіс» (нині знаходиться у стані припинення).

Починаючи з вересня 2015 року по сьогодні ПАТ «Астра Люкс» отримала держзамовлень на загальну суму понад 56 млн грн. Постачальником для львівських розпорядників бюджетних коштів фірма стала вперше.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі