ЛОДА змусили відмінити скандальну закупівлю автобусів

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації відмінив закупівлю 90 автобусів, оскільки «неможливо усунути порушення, що виникли через порушення законодавства». Про це стало відомо з Вісника державних закупівель від 26 жовтня.

Про проведення відкритих торгів щодо закупівлі 90 автобусів «Школярик» департамент оголосив ще 15 квітня 2016 року. За попередньою оцінкою, вартість закупівлі мала скласти 105,6 млн грн, тобто 1,17 млн грн за автобус. Закупівля затягнулась через численні скарги учасників в АМКУ, зокрема на дискримінаційні вимоги департаменту.

Нагадаємо, як повідомляли «Наші гроші. Львів», загалом на торги заявки подали п’ятеро учасників:

ТОВ «Окраїна» — 139,86 млн грн

ТОВ «Радіал – Україна» — 116,55 млн грн

ПП «Аймакс–Груп» — 141,39 млн грн

ПАТ «Чернігівський автозавод» — 134,9 млн грн

ІП «АІС – Полтава» —  118,8 млн грн.

Підприємства, цінові пропозиції яких були найнижчими, пропонували автобуси моделі АС-Р 4234 «Мрія» (виробник – російський “ПАЗ”), що не обладнані 6-тициліндровим двигуном, тож були замовником відхилені. Йдеться про  ІП «АІС – Полтава» та ТОВ «Радіал – Україна».

Конкурсний комітет вирішив акцептувати найдешевшу з трьох пропозицій, що залишились – ПАТ «Чернігівський автозавод» з ціною у 134,9 млн грн, що на 29,3 млн грн дорожче очікуваної ціни. Однак  ТОВ «Радіал-України» подало чергову скаргу до АМКУ, яке й зобов’язало замовника відмінити процедуру закупівлі.

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі