Службовим собакам купили дорожчий корм, бо удвічі дешевший вони відмовились їсти

Військова частина 3002 НацГвардії України 21 жовтня підписала договір з ПП «ВетАгро» на постачання 3980 кг сухого корму для собак за 199 тис. грн. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Свої пропозиції військовим подали 5 учасників, однак чотири найдешевші з них були відхилені (74-150 тис. грн).

bezyimyannyij

Наприклад, цінова пропозиція ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» становила лише 74 тис. грн. Однак собаки не захотіли їсти запропонований ними корм «Аро».

1

З цієї ж причини відхили і пропозицію ПП «Коровай» – собаки знехтували запропонованим ними кормом марки «Клуб 4 лапи», вказано у протоколі відхилення.

2

Пропозиції ще двох фірм відхилили через невідповідність вимогам документації. Члени комітету не могли додзвонитись до представників компаній, аби з’ясувати, який корм вони пропонують.

inshi

Зазначимо, що в документації торгів було прописано, що військові хочуть придбати саме корм Josera Regular (в мішках по 20 кг), тобто вони виключили еквівалентні корми.

В результаті торгів переможцем було визначено п’яту, найдорожчу пропозицію, що надійшла від з ПП «ВетАгро». Як зазначили представники комітету, дана фірма запропонувала потрібний корм Josera Regular. «Даний вид корму є найкращим та таким, що відповідає тендерні документації. При його вживанні службові собаки зберігають активність, відсутні розлади ШКТ, корм забезпечує потребу в поживних речовинах. Під час виконання СБЗ у зоні проведення АТО при годівлі службових собак даним кормом не спостерігалось втрати живої ваги», – написано в протоколі.

Вартість одного кілограму закупленого корму становитиме 50 грн. В інтернет-магазинах даний корм продають по 50,4-65 грн/кг.

Власниками ПП «ВетАгро» є Олег Христина та Ярослав Іваняк. За даними сайту Youcontrol, чисті продажі підприємства у 2015 році становили 61,4 млн грн.

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі