Прокурор на Закарпатті за рік кардинально реконструював будинок, який йому подарувала мама

Перший заступник прокурора Закарпатської області 39-річний Іван Шимон провів реконструкцію власного будинку площею понад 360 кв. м, який, у порівнянні з 2015 роком, тепер годі впізнати.

Згідно з реєстром речових прав на нерухоме майно, Іван Шимон є власником будинку у селі Минай, що у 10 хвилинах їзди від Ужгорода, з 2013 року. Будинок подарувала мама прокурора.

budynok

На знімках Google станом на 2015 рік прокурорський будинок виглядав скромно.

budynok-shymon-huhl

Утім, як з’ясували журналісти 24 каналу, цьогоріч там провели значний ремонт. Тепер будинок виглядає зовсім по-іншому.

budynok-tsru-2

budynok-tsru

Згідно з декларацією про доходи прокурора за 2015 рік, окрім будинку, йому належить три ділянки загальною площею майже 5,58 тис. кв. м. Члени його сім’ї мають ще три ділянки площею 2,76 тис. кв. м.

У 2014 році дружина прокурора Людмила також придбала квартиру в Ужгороді на вул. Швабській, площею 73,5 кв. м. Житло приблизно з такою ж площею у даному будинку продається за 1,56 млн грн.

kvartyra

shvabska

Матері Івана Шимона Василині, яка подарувала будинок прокуророві, з 2012 року також належить зерносклад площею 618,4 кв. м в селі Оноківці та з 2009 року офіси площею 1020,6 кв. м на вул. Собранецькій в Ужгороді.

zernosklad

Зерносклад матері в селі біля Ужгорода (прінт-скрін з відео телеканалу 24)

 

sobranetska

Офісні приміщення, вул. Собранецька, м. Ужгород

sobranetska-2

Згідно з ЄДР, Василина Шимон є приватним підприємцем з 2007 року з основним видом діяльності «надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна».

jedr-mama

Батько прокурора Петро був співвласником ТОВ «Шанс-Транс», а нині має частку у ТОВ «Форест Камп Міжгір’я», що займається «виробництвом інших виробів з деревини».

jedr-batko

За 2015 рік Іван Шимон задекларував понад 302 тис. грн доходу, члени сім’ї – майже 34 тис. грн, за 2014 рік – 701,4 тис. грн (у тому числі 575 тис. грн від продажу майна) та 14,6 тис. грн відповідно.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Перевірка декларацій про доходи службовців місцевого рівня чотирьох областей Західної України»

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі