Батько заступника прокурора Івано-Франківської області після від’їзду сина з рідного міста став бізнесменом

vahitov2

Руслан Вахітов

Заступник прокурора Івано-Франківської області Руслан Вахітов обійняв посаду лише у серпні 2016 року. До цього він працював в Харкові на посаді начальника відділу ювенальної юстиції прокуратури Харківської області. Він другий за рахунком прокурор з Харківської області, переведений цього року до Івано-Франківська – першим став Олександр Стратюк, керівник обласної прокуратури.

Згідно з декларацією про доходи, Руслан Вахітов та члени його сім’ї, яких він вніс у документ, не володіють жодним майном. За 2015 рік він отримав 153,27 тис. грн доходу. Всі ці кошти – заробітна платня. Дохід його дружини склав 84 тис. грн, отриманих від продажу рухомого (нерухомого) майна. Це єдиний дохід дружини заступника прокурора за минулий рік.

Вона також задекларувала автомобіль Hyundai Accent (2012 р.в.), крім того, згідно даними реєстру МВС, вона придбала у травні 2016 року автомобіль Nissan Juke (2012 р.в.).

iryna-vahitova-mashynaВитяг з реєстру МВС

У Харкові у Руслана Вахітова залишись батьки, які після його переїзду до Івано-Франківська почали активну бізнес-діяльність. Точніше батько. Фаіль Вахітов за день до призначення сина на посаду в Івано-Франківську (Руслан Вахітов був призначений 18 серпня 2016 року) зареєструвався приватним підприємцем та розпочав ремонтувати автомобілі.

edr-tato

Ймовірно, цікавість до цього бізнесу у нього була і раніше, оскільки, за даними реєстру нерухомого майна,  два приміщення площею 280,6 та 151,8 кв.м, де розташовано СТО, він придбав ще у 2014 році. Так само у кінці 2014 року він придбав автомобіль Toyota Land Cruiser Prado (2006 р.в.), а через кілька місяців Toyota Prado (2004 р.в.).

mashyna-batko

Витяг з реєстру МВС 

Матері заступника прокурора Івано-Франківської області належить квартира площею 84,1 кв. м в центрі міста Харків на вулиці Сумській. Свідоцтво про право власності було оформлено у 2014 році. Вулиця Сумська розташована в одному з найпрестижніших районів міста, де, до речі, також розташована прокуратура Київського району Харкова. Середня вартість нерухомості тут становить 23 тис. грн за 1 кв. м, тобто вартість отриманої квартири – приблизно 2 млн грн.

kvartyra-mama

Витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно  

bezyimyannyij

Вартість квартири матері прокурора в цьому будинку – близько 2 млн грн

Тетяні Вахітовій також належить житловий будинок площею 119,6 кв. м в місті Люботин (поблизу Харкова), який вона придбала ще у 2011 році.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Перевірка декларацій про доходи службовців місцевого рівня чотирьох областей Західної України»

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі