Син головного «надзвичайника» Волині щонайменше два роки не декларує орендного доходу від 2 га землі

Син начальника Управління ДСНС України у Волинській області Володимира Грушовінчука, який працює «надзвичайником» у Києві, забуває декларувати надходження у вигляді орендної плати від зданої у користування землі загальною площею 2,14 га. Про це свідчать дані декларацій посадовця та реєстр речових прав на нерухоме майно.

Йдеться про дві земельні ділянки площами 1,02 га і 1,12 га, що розташовані на території Радошинської сільради Ковельського району Волинської області.

Ділянки належать Олександру Грушовінчуку на підставі державного акту, виданого управлінням Держкомзему у Ковельському районі в 2007 році. У листопаді 2013 року «надзвичайник» уклав договір оренди землі з сільськогосподарським ТОВ імені Лесі Українки терміном на 7 років. Сторони погодили розмір орендної плати на рівні 3% від грошової оцінки земельних ділянок (465 грн та 854 грн відповідно).

1

Витяги з реєстру нерухомості на земельні ділянки (клікніть на зображення для збільшення)

Втім, упродовж 2014-2015 років Грушовінчук не декларував надходжень від здачі в оренду майна.

dekl

Декларації про доходи за 2014-2015 рр. (клікніть на зображення для збільшення)

Зазначимо, кінцевим власником сільськогосподарського ТОВ імені Лесі Українки є Іван Смітюх, колишній голова Ковельської РДА Волинської області (2010-2012 роки).

Олександру Грушовінчуку належить також інша нерухомість, зокрема, квартири, однак, про апартаменти яких площ йдеться – з декларації невідомо, оскільки дані повністю закриті.

dekl-2

Їздить Грушовінчук-молодший на автомобілі японського виробника «Mazda 6» 2008 року випуску, яку придбав у червні цього року. Минулого року Грушовінчук декларував цю ж модель, однак старшу – «Mazda 6» 2006 р.в.

За підсумком 2015 року він отримав 58 тис. грн доходу. Дружина держслужбовця заробила 307 тис. грн, у тому числі 284 тис. грн отримала від провадження підприємницької діяльності.

Згідно з даними ЄДР, Анастасія Грушовінчук зареєстрована як ФОП з червня 2014 року, спеціалізується на роздрібній торгівлі в неспеціалізованих магазинах продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

Нагадаємо, Олександр Грушовінчук обіймає посаду заступника начальника Дніпровського райуправління ДСНС України у Києві.

Батько держслужбовця, Володимир Грушовінчук, з лютого 2013 року очолює Управління ДСНС України у Волинській області.

Як раніше з’ясував портал «4 влада», сам Володимир Грушовічук володіє розкішним маєтком, який приховує за статусом недобудови. Будинок розташований на земельній ділянці площею 0,13 га і знаходиться в с. Лище під Луцьком.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Перевірка декларацій про доходи службовців місцевого рівня чотирьох областей Західної України»

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі