Улюблений підрядник Залізничної адміністрації відремонтує спортзал за майже 300 тис. грн

Відділ освіти Залізничного району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклав угоду на ремонт спортивного залу у навчально-виховному комплексі «Гроно» (гімназія) на вулиці Вигоди у Львові з ТОВ «Еталон-Ком» на суму 287,31 тис. грн. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель  Prozorro.

Згідно з угодою, яка була укладена ще 2 вересня поточного року, за ці кошти підприємство повинно пофарбувати стіни, стелю та підлогу, а також замінити вікна та  двері у спортивному залі гімназії. Завершити роботи повинні до кінця 2016 року.

ТОВ «Еталон-Ком» вже досить давно і активно співпрацює з адміністрацією Залізничного району. Як повідомляли «Н.Г. Львів», також 2 вересня фірма отримала від чиновників району підряд на капітальний ремонт території на вул. Кульпарківській, 182 та облаштування тут спортивного майданчика загальною вартістю 2,8 млн грн. А у серпні минулого року – на ремонт дитячого садочку за 14,82 млн грн.

Одноосібним власником будівельного ПП «Еталон-Ком» є Юрій Андросюк, а директором з жовтня 2013 року – Роман Лобай. Цікаво, що останній числиться співвласником ПП «КЮ. ЕС. СІ.», менеджментом на якому займається згадуваний Юрій Андросюк.

Крім того, як раніше повідомляли «НГ.Львів», Андросюк з Лобаєм – однолітки, обоє навчались у Львівській комерційній академії. Андросюк працював у ТОВ «Еталон», де співзасновником був і залишається Лобай. Це підприємство світилось у тендерах з ознакою змови.

Роман Лобай є проректором з адміністративно-господарської роботи Львівського державного університету фізичної культури, крім того, він є помічником народного депутата Володимира Парасюка на громадських засадах.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі