Дубневичі мають намір видобувати воду на батьківщині Васюників

На розгляд депутатів Львівської обласної ради найближчим часом винесуть проект рішення про погодження отримання спеціального дозволу користування надрами ТОВ «Енергія-Тепловодосервіс». Підприємство має намір отримати дозвіл на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку питних вод на Великолюбінській ділянці, що розташована в Городоцькому районі.

Кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Енергія-Тепловодосервіс» є народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі. Це їх підприємство вже два роки видобуває воду на Івано-Франківській ділянці. Крім того, Дубневичі у 2014 році отримали дозвіл на видобування технічних вод на околицях Новояворівська. Тут працює їх підприємство «Енергія-Новояворівськ».

Підприємство претендує на розробку шести свердловин на Великолюбінській ділянці. Згідно з даними Департаменту екології та природних ресурсів Львівської області, на цій ділянці є одне з найбільших родовищ сульфідних (сірководневих) вод у Львівській області. Цінною особливістю таких вод є оптимальний вміст у них сірководню для лікування серцево-судинних захворювань.

Сама на цьому спеціалізується відомий курорт «Любінь Великий», що розташований у однойменному селі. Крім того, це село відоме тим, що з нього походять ще двоє відомих братів – Іван та Ігор Васюники. Ігор Васюник народний депутат від «Народного фронту», Іван Васюник – колишній народний депутат, який програв на останніх парламентських виборах Дмитрові Добродомову.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі