- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Тендер на техніку для райадміністрації Львова виграв підприємець, який конкурував з фірмою, де працює

09.09.2016 @ 09:30 в НОВИНИ

Шевченківська райадміністрація Львівської міськради за результатами відкритих торгів замовила комп’ютерне обладнання та приладдя на майже 442,7 тис. грн у підприємця Богдана Монцібовича. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Замовили 15 комп’ютерів (системні блоки, монітори, мережеві фільтри, периферійні пристрої) та 8 ноутбуків НР Probook 4540s (або еквівалент), а також Windows 10 Pro для них, п’ять багатофункціональних пристроїв Canon (або еквівалент).

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Інтеграл Сервіс Плюс». Як вже повідомляли [1] «НГ. Львів», Богдан Монцібович регулярно шукає працівників для «Інтеграл Сервіс Плюс». Зокрема, нещодавно, 28 липня, шукав менеджера по роботі з клієнтами для свого конкурента на торгах.

інтеграл [2]

Окрім того, у телефонних довідниках Монцібович згадувався [3] як керівник «Інтеграл Сервіс Плюс», що працює під брендом «Helper». Однак у день виходу новини «НГ. Львів» 4 серпня, де згадувався цей факт, відомості були змінені, прізвища Монцібовича вже немає.

хелпер [4]

У своєму профілі в соцмережах Богдан Монцібович вказує [5] останнім місцем праці (з травня 2009 року) саме «Helper». Водночас згідно з даними ЄДР, керівником «Інтеграл Сервіс Плюс» ще з 2011 року є Юрій Герляк. Він також є власником.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2016/09/09/tender-na-tehniku-dlya-rajadministratsiji-lvova-vyhrav-pidpryjemets-yakyj-konkuruvav-z-firmoyu-de-pratsyuje/

URLs in this post:

[1] повідомляли: http://lviv.nashigroshi.org/2016/08/04/tehniku-dlya-miskrady-postachatyme-pidpryjemets-yakyj-na-torhah-konkuruvav-z-firmoyu-de-pratsyuje/

[2] Image: http://lviv.nashigroshi.org/?attachment_id=11155

[3] згадувався: http://www.dlab.com.ua/id/21687

[4] Image: http://lviv.nashigroshi.org/?attachment_id=11154

[5] вказує: https://www.facebook.com/bohdan.montsibovich/about?section=education&pnref=about

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.