Дві фірми зі спільними власниками прийшли на торги залізниці

Дві компанії, ТОВ «Чистий світ – Трейд» і ТОВ «Німецька миюча техніка», що мають однакових власників, подали свої пропозиції на відкриті торги із закупівлі підлогомийної машини та апарату високого тиску, які проводить Регіональна філія «Львівська залізниця». Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Зокрема, засновниками обидвох компаній є Едуард Апсіт, Сергій Львов, Валерій Макицький, Сергій Семенюк. Обидві компанії зареєстровано за адресою м. Київ, проспект Московський, 21, в ЄДР вказано один телефон на дві компанії.

Первинні цінові пропозиції цих фірм відрізнялися на 3 гривні. Під час аукціону пропозиція ТОВ «Німецька миюча техніка» залишилася незмінною – 127215,45 грн. Натомість ТОВ «Чистий світ – Трейд» знизив ціну до 125946 грн. Станом на 27 липня рішення щодо переможця не прийнято, вказано на сайті Prozorro.

У розумінні ЗУ «Про здійснення публічних закупівель» дані компанії є пов’язаними учасниками. Згідно із ст. 17 Закону, замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію, подану учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі