Басейний комплекс в Новому Роздолі відремонтує фірма нардепів Дубневичів за понад 30 мільйонів

Комунальна установа «Басейн «Дністер» Новороздільської міської ради 18 липня підписала договір з ТОВ «Енергія – Монтажсервіс» на 31,16 млн грн на реконструкцію комплексу будівель басейну. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Джерелом фінансування вказано кошти держбюджету. Щоправда, у квітні цього року з місцевого бюджету розвитку передбачали 100 тис. грн на цей басейн. Роботи планують завершити у 2018 році. Після проведення усіх робіт басейн буде готовий до роботи, оскільки також передбачено придбання та встановлення меблів і необхідного обладнання як от електронного табло для басейну, прожекторів, фенів, ноутбуків і т.д.

Кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Енергія – Монтажсервіс» є народні депутати від БПП «Солідарність» Богдан та Ярослав Дубневичі, і Назарій Лемик.

0FeKvo-0v_0

Стан басейну станом на липень 2015 року. Фотографії “Медіа-ресурс – 81652”

У 2015 році «Вісник Розділля» повідомляв, що фірма «Енергія – Новий Розділ», де кінцевими бенефіціарами також є брати Дубневичі, виступила інвестором з відновлення міського басейну «Дністер». Відповідний протокол намірів про співпрацю підписали ще у 2013 році з Новороздільською міськрадою. У 2015 році директор комунального підприємства «Басейн «Дністер» Любомир Ковалик розповідав, що якщо не буде проблем з фінансуванням і форс-мажорів, то із ремонтом критого басейну планують впоратися до вересня.

У коментарі «НГ. Львів» Любомир Ковалик розповів, що інвестори справді розпочали роботи. Зокрема, мова йде про підготовчі роботи, яких виконали приблизно на 3 млн грн. Чому інвестор не завершив роботи і чому тепер провели тендер з бюджетним фінансуванням, він не пояснив і, посилаючись на зайнятість, кинув слухавку.

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі