«Львівська залізниця» купила на Prozorro шапки майже удвічі дешевше, аніж розраховувала

шапкаРегіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» 15 липня уклала договір з ТОВ «Ванго-Україна» на постачання чоловічих шапок комбінованих з плащової тканини та штучного хутра на загальну суму понад 575 тис. грн з ПДВ. Про це повідомляється на порталі публічних закупівель Prozorro.

Придбали 7239 шапок. Вартість однієї складе 79,44 грн. Шапка має бути виготовлена зі змішаної плащової тканини (не більше 65% – поліестер, не менше 35% – бавовна, щільність не менше 270 г/м2, водостійке просочення), чорного кольору. Козирок, навушники і напотильник – з штучного хутра чорного кольору. Підкладка шапки – 100% бавовна, з утепленою прокладкою.

Очікувана вартість закупівлі була майже удвічі більшою – понад 998 тис. грн. Початкові пропозиції семи учасників коливалися від 814 тис. грн до 998 тис. грн. Остаточні пропозиції шести із семи компаній були в рамках 433-700 тис. грн. Фірма «Монітор», яка пропонувала шапки найдешевше, відмовилася від укладення договору через підвищення цін на тканину та прикладні матеріали. Відтак договір підписали з «Ванго-Україна», чия пропозиція була на другому місці за найнижчою ціною – 479,2 тис. грн без ПДВ.

Власницею ТОВ «Ванго-Україна» є Оксана Салімська.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі