Підприємці з одного “кубла” позмагалися за третину мільйона від львівського ліцею

Комунальний заклад Львівської обласної ради “Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут” за результатами двох відкритих торгів замовив продуктів на 310,6 тис. грн у приватного підприємця Вадима Гринчука. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Зокрема, у нього замовили 1800 кг вершкового масла по 103,5 грн/кг, 750 кг твердого сиру “російський” по 98,7 грн/кг та 720 кг кисломолочного сиру по 69,8 грн/кг.

Єдиним конкурентом Вадима Гринчука на обох торгах ліцею була ще один підприємець Лілія Боднар. Різниця у пропозиціях підприємців становила лише 1,2 та 1,6%.

Раніше на тендерах Гринчук вказував стаціонарний номер телефону фірми, який повністю співпадав з телефоном ТОВ “Дивина”, де співвласником є Лілія Боднар.

гринчук

Ці та інші підприємці, які повязані спільними телефонами, бізнесом, адресами та сімейними звязками “розігрують” тендери не лише ліцею, а й Національної академії Сухопутних військ. Про це “НГ. Львів” публікували окреме розслідування.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі