- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Партнер Хом’яка буде обслуговувати львівські світлофори за майже півмільйона гривень

30.06.2016 @ 08:25 в НОВИНИ

Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» уклало угоду на технічне обслуговування міських світлофорів до кінця 2016 року з ТОВ «СМЕО» на загальну суму 479 тис. грн. Про це  повідомляється у Віснику державних закупівель.

Товариство буде обслуговувати світлофори, яке воно ж поставило місту майже рік тому. Нагадаємо, у вересні 2015 року «Львівавтодор» закупило [1] у «СМЕО» прилади для регулювання руху на загальну суму 3 млн грн.

Єдиним конкурентом переможця виступило приватне підприємство «Промтехімпекс», пропозиція якого була дорожчою на 1401 грн.

Засновниками ТОВ «СМЕО» є Андрій Кузіль та Андрій Полянський. Останній, згідно з даними ЄДР, мешкає у Німеччині в місті Кірторф. Полянський також є співзасновником ТОВ «Завод «Сільмаш», частина якого належить сестрі Мирослава Хом’яка Ірині Данилів, яка часто виступає засновником фірм, що контролює екс-податківець. Зокрема, саме Данилів є співзасновницею ТОВ «Тернопільська інвестиційна компанія», що управляє «Львівською хвилею».


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2016/06/30/partner-homyaka-bude-obsluhovuvaty-lvivski-svitlofory-za-majzhe-pivmiljona-hryven/

URLs in this post:

[1] закупило: http://lviv.nashigroshi.org/2015/09/17/lvivavtodor-vytratyt-3-mln-hrn-na-novi-dorozhni-svitlofory-ta-kontrolery/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.