Директор Львівського НАБУ витратив на страхування річну зарплату

1394162_1427401

Тарас Лопушанський

Директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський задекларував за 2015 рік 17,9 тис. грн заробітної плати. При цьому 16,3 тис. грн він витратив на добровільне страхування. Про це стало відомо з його декларації, що була оприлюднена на сайті НАБУ.

декл

Члени його сімї отримали у 2015 році ще 20,8 тис. грн доходу. Родина Лопушанських не має власного житла, а користується квартирою у Львові площею 69,5 кв. м.

ford-kuga-2013-w

Автомобіль керівника Львівського НАБУ (фото умовне)

Тарас Лопушанський також вказав у декларації, що має у власності автомобіль Ford Kuga 2012 року випуску, гараж площею 15 кв. м, а ще одним гаражем на 21 “квадрат” користується.

Лопушанський та його сімя не мають заощаджень на рахунках у банку, новопризначений керівник Львівського теруправління НАБУ лише задекларував 20 тис. грн внесків до статутного фонду підприємств. Йдеться про ТОВ “Юридична компанія ЛДФ Груп”, де він ще донедавна був співвласником. Він також є співзасновником адвокатського обєднання “Ордер” та Львівської обласної ГО “Громадсько-патріотичне обєднання “Український чин”, де нульові “статутники”.

Нагадаємо, Тараса Лопушанського призначили на цю посаду за результатами відкритого конкурсу із 7 червня цього року. Результати його перевірки відповідно до ЗУ “Про очищення влади” ще не оприлюднені на сайті НАБУ.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі