- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Шості торги на будівництво клубу в Сокільниках виграв помічник регіоналів та син тендерного махінатора

24.06.2016 @ 08:30 в НОВИНИ

Сокільницька сільрада Пустомитівського району замовила будівництво клубу «Центр мистецтва та дозвілля «Просвіта» (коригування) у ТОВ «Будгарант Плюс» за 16,64 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Роботи планують завершити у 2017 році. Це вже шостий тендер на будівництво клубу, які регулярно проводять з 2011 року. Суми договорів стартували від 8,2 млн грн. У двох попередніх тендерах, у 2014 та 2015 роках, перемагала компанія, пов’язана з нардепами від БПП Ярославом та Богданом Дубневичами – ТОВ «ТІР». Сума договорів становила 14,2 та 14,4 млн грн відповідно.

Останній тендер також оскаржував «Центр протидії корупції». Врезультаті Держфінінспекція виявила [1], що «ТІР» та його єдиний конкурент «Львівбуд» не відповідали вимогам документації торгів. ДФІ надіслала рекомендації щодо усунення виявлених порушень та притягнення до відповідальності винних осіб.

Фірма «ТІР» також прийшла і на цьогорічний тендер, однак із дорожчою пропозицією – 17,3 млн грн. Окрім «ТІРу» та переможця тендеру, пропозиції подали «Ві. Ай. Пі. Будівельна компанія» (17,1 млн грн) та «БК «Білдінгз» (19,7 млн грн).

Власниками фірми-переможця «Будгарант Плюс», яку зареєстрували у лютому минулого року, є Роман Гринкевич (60%) та Богдан Школьний (40%). Роман Ігорович Гринкевич з великою ймовірністю є сином відомого у Львові Ігоря Гринкевича, оскільки зареєстрований з ним на одну й ту саму адресу. Ігор Гринкевич «прославився» через реставрацію Вірменської церкви. Його компанія «Верховина» стала переможцем тендеру на виконання складних реставраційних робіт, не маючи фахівців і не володіючи технологіями. Також у 2014 році пов’язані з ним компанії оштрафували [2] за змову на тендері.

Ще один співвласник «Будгарант Плюс» Богдан Школьний був [3] помічником у чотирьох народних депутатів від Партії регіонів. Він також є бізнес-партнером по фірмі «Будівельно-інжинірингова компанія «Київжитлоінвестбуд» Олега Балука. Останній є керівником та співвласником однієї із згаданих вище компаній («Ренесанс-стиль»), що були оштрафовані за змову.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2016/06/24/shosti-torhy-na-budivnytstvo-klubu-v-sokilnykah-vyhrav-pomichnyk-rehionaliv-ta-syn-tendernoho-mahinatora/

URLs in this post:

[1] виявила: https://ukr.aw/case/oskarzhujemo-rozpyl-14-mln-firmoyu-dubnevychiv-na-budivnytstvi-silskoho-klubu/

[2] оштрафували: http://lviv.nashigroshi.org/2014/12/02/amku-oshtrafuvav-mehabudmaks-i-renesans-styl-za-uzhodzheni-diji-na-tenderi-v-mykolajevi/

[3] був: http://posipaky.info/minion/309219

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.