Родина прокурора Львівщини минулого року позбулася п’яти автомобілів та віддала землю в оренду Тетяні Засусі

Нещодавно призначений прокурор Львівської області Юрій Квятківський переведений до Львова з посади прокурора Луганської області. В структурі прокуратури він працює лише з початку минулого року. До цього часу робив успішну кар’єру в міліції. Менш ніж за 20 років безперервної служби з посади слідчого Білоцерківського МВВС У ВС Київської області він доріс до посади першого заступника начальника ГУМВС України в Київській області. У 2010 році був звільнений з міліції і повернувся лише у 2014 році на тут саму посаду. Пізніше був переведений у Херсонську область, а з лютого 2015 року перейшов на роботу в прокуратуру.

Згідно з його декларацією про доходи за 2015 рік, він є власником квартири площею 124,9 кв.м та двох автомобілів «KIA Sorento» 2012 р.в. та вантажного «УАЗ 3303» 1990 р.в.

За минулий рік його дохід склав 445,86 тис. грн, з яких заробітна платня – це 320,13 тис. грн, 25 тис. грн – дохід від відчуження майна, а ще 100,61 тис. грн доходу вписано у графу «інші види доходів. В цій графі зазначають пенсійні виплати, стипендії, позики, допомога по тимчасовій непрацездатності, відшкодування за майнову або моральну шкоду тощо. Щодо відчуженого майна, то можливо саме за таку суму Квятківський продав автомобіль «Renault Kangoo» 2000 р.в, яким володів ще у 2014 році.

Дружина Квятківського також минулого року продавала автомобілі. Вона позбулась чотирьох машин, а саме, «Chevrolet Aveo» 2008 р.в., «Volkswagen Golf» 2014 р.в., позашляховика «Hyundai Tucson» 2012 р.в. та електромобіля «Nissan Leaf» 2012 р.в. У декларації за 2014 рік ці автомоблі зазначені серед її майна, а вже у 2015 році –  відсутні, натомість, наявний позашляховик «Toyota Land Cruiser 100» 2003 р.в.

Дружина нового прокурора Львівщини Надія Береговенко, є приватним підприємцем. Минулого року її особистий дохід склав 823,02 тис. грн, з яких 501,43 тис. грн є власне доходом від підприємницької діяльності. Ще 300 тис. грн вона отримала від відчуження майна.

На сьогодні Надія Береговенко володіє трьома земельними ділянками загальною площею 0,6 га, квартирою площею 85,2 кв. м та успадкованим будинком площею 307 кв. м у місті Тетіїв (Київська область). Окрім того,також у Тетіїві, в трьох кілометрах від маєтку Береговенко, розташований її готель-кафетерій «Стадіон» загальною площею 937,3 кв. м. За даними реєстру прав власності на нерухоме майно, право власності на готель дружина прокурора зареєструвала у липні 2010 року. Напередодні, у березні, Юрія Квятківського звільнили з посади першого заступника начальника ГУМВС України в Київській області, яку він обіймав з 2008 року.

готель дружини Квятківського

Готель Надії Береговенко «Стадіон» 

З реєстру прав власності на нерухоме майно також стало відомо, що батьки Юрія Квітковського, які мешкають на Київщині, з 2001 року є власниками двох земельних ділянок загальною площею майже 5 га. У квітні минулого року Квятківські віддали землі в оренду агрофірмі «Світанок», що належить Тетяні Засусі, колишній депутатці від Партії Регіонів, з якою пов’язана низка виборчих та бізнесових скандалів.

Землю батьки прокурора віддали в оренду до квітня 2022 року з правом пролонгації. Відомості щодо форми та розміру орендної плати у реєстрі майна відсутні.

оренда1

 Витяг з реєстру прав на нерухоме майно щодо земельних ділянок батьків Юрія Квятківського  

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі