- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Підприємців оштрафували на 1 тисячу за розіграш тендеру на 380 тисяч

03.06.2016 @ 08:32 в НОВИНИ

Адміністративна колегія Львівського обласного територіального відділення АМКУ 20 травня оштрафувала [1] двох приватних підприємців загалом на 1000 гривень за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів відділу освіти Сихівської РА Львова на закупівлю курячого м’яса і печінки.

Згідно з Вісником держзакупівель, у 2012 році Сихівська РА  за результатами відкритих торгів замовила у підприємця Миколи Мандзіна м’яса і печінки на понад 380 тис. грн. Єдиним конкурентом виступав ще один підприємець – Тарас Малай.

Як встановила колегія АМКУ, підприємці подали довідки про підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів, хоча такі не вимагали та які оформлені подібним чином, а також пропозиції від однакових товаровиробників, однакові копії ветеринарних свідоцтв.

Різниця у запропонованих цінах учасників становила 1 та 0,5 грн. Як вважає колегія, при врахуванні різних витрат учасниками, коливання цін, пропозиції на продукцію неможливо вирахувати так пропорційно.

ціни [2]

Кожен підприємець повинен сплатити по 500 грн штрафу, окрім того, протягом трьох років вони не зможуть брати участь у торгах.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2016/06/03/pidpryjemtsiv-oshtrafuvaly-na-1-tysyachu-za-rozihrash-tenderu-na-380-tysyach/

URLs in this post:

[1] оштрафувала: http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=82270&schema=lviv

[2] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2016/05/ціни.jpg

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.