Перший заступник головного “пожежника” Львівщини обзавівся водоймою на 4 гектарах землі

Іван Дідух, перший заступник начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, восени 2015 року взяв в оренду земельну ділянку площею майже 4,47 га, основну площу якої займає водойма. Ще 2 га землі поруч є у його власності.

озеро 2

Згідно з реєстром речових прав на нерухоме майно, цільове призначення 4,47 га у Перемишлянському районі (Липовецька сільрада) – для рибогосподарських потреб. За оренду Дідух платить 4913,7 грн. Договір оренди діятиме протягом 25 років, при цьому ділянку можна здавати в суборенду.

На ділянці площею 2 га, що є у власності Івана Дідуха, поруч із водоймою помітно велику будівлю. Однак через якість супутникових знімків не можна роздивитися її детальніше.

озеро

Згідно з декларацією про доходи Івана Дідуха за минулий рік, у селі Липівці в нього також є нежитлова будівля площею 192 кв. м (до речі, він звідти родом). У реєстрі написано, що вона складається з 4 службових приміщень, кладової, відкритої тераси і балкону. Ймовірно, саме її видно на карті біля водойми. Свідоцтво на право власності на цю нерухомість було видано у 2012 році, загальна вартість майна – 268,5 тис. грн, вказано в реєстрі.

У власності Івана Дідуха у Львові є гараж, який він у 2014 році купив у свого керівника Сергія Дмитровського та частина квартири площею 91,1 кв. м. Його дружина Надія має в Перемишлянах квартиру площею 64,5 кв. м та гараж – 24 кв. м. Їздить Іван Дідух на Range Rover 2010 року випуску.

У 2014 та 2015 роках він задекларував 162,2 та 183,5 тис. грн відповідно (значна частина – пенсія). А його дружина минулоріч нічого не заробила, у 2014-му – отримала дохід лише 9 тис. грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі