“Техніка для бізнесу” знову “розіграла” 3-мільйонний тендер зі знайомою фірмою

ПАТ “Львівобленерго” за результатами відкритих торгів замовив 18 найменувань апаратури у ТОВ “Техніка для бізнесу” за майже 3,2 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Замовили маршрутизуючі комутатори, медіаконвертери, точки доступу Wi-Fi, телефонні апарати, модеми, конвертер протоколів, концентратор комунікаційний та інше. Усе мають доставити до кінця року.

49% у ТОВ “Техніка для бізнесу” належить Олегу Шуптару, ще 30% належать Оресту Блажиєвському, 21% – Петру Чопорову.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ “Комплекс”, яке належить Ярославу Синчичу. Різниця у пропозиціях становила майже 753 тис. грн.

Ще до 2012 року Синчич був партнером Миколи Чопорова у ТОВ “Торговий дім “Галпап”, а ще раніше співвласником “Галпап” був вищезгаданий Олег Шуптар. Також Ярослав Синчич є партнером з Ігорем Шуптарем у фірмі “Єврологістика тревел плюс”.

Юридичною адресою ТОВ “Комплекс” є вул. Наливайка, 17 у Львові. Там же раніше було “прописане” ТОВ “Компютерний Всесвіт”, що належало Миколі Чопорову та Оресту Блажиєвському, а тепер припинило діяльність.

Нагадаємо, рік тому за результатами відкритих торгів Львівський національний аграрний університет замовив добрив на 3 млн 96 тис. грн у “Техніка для бізнесу”. На той момент власником 49% цієї компанії був Олег Шуптар. Він також раніше був співвласником єдиного конкурента на торгах – фірми “Квадрокомп”. Окрім того, у цих фірм була однакова юридична адреса. Пізніше Державна фінансова інспекція у Львівській області встановила, що ці компанії надали комітетові з конкурсних торгів університету неправдиві відомості щодо виконання аналогічних договорів. Як повідомляв проект “Тендер і злочин”, за результатами перевірки ДФІ договір з “Технікою для бізнесу” розірвали.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі