Вироби з бетону від 26-річного львів’янина коштуватимуть «Львівобленерго» ₴52 млн

ПАТ «Львівобленерго» 15 квітня уклало три договори на поставку виробів з бетону для будівництва, фарби і лаків, а також конструкційних матеріалів загальною вартістю 57,02 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Усі товари замовник має отримати упродовж квітня-грудня 2016 року, опісля – провести оплату з максимальним терміном відстрочки платежу 60 днів.

ТОВ «Львівтехнопостач» дісталось два замовлення на загальну суму 52,16 млн грн, переможцем третіх торгів із сумою 4,86 млн грн стало ТОВ «Пульселектро».

«Львівтехнопостач» перемогло у тендері щодо закупівлі 11 найменувань виробів з бетону для будівництва за майже 50,2 млн грн. Також фірма здійснюватиме поставку 22080 кг фарби і лаків за майже 2 млн грн.

У межах першого замовлення фірма обіграла Дочірнє підприємство «Клас-контакт» ТОВ «Міжнародна інформаційно-консалтінгова група», запропонувавши ціну, дешевшу на 1,5%. Конкурентом по другому тендеру виступило херсонське ТОВ «ЕнергоХімТранс», цінова пропозиція якого виявилась дорожчою на 20,7%.

Незамкнуті профілі, шпунтові палі та конструктивні елементи залізничних і трамвайних колій постачатиме ТОВ «Пульселектро». Фірма погодилась продати 173,250 т продукції за 4,86 млн грн. Єдиний конкурент на тендері, дочірнє підприємство «Клас-контакт» ТОВ «Міжнародна інформаційно-консалтінгова група», пропонувало ціну, вищу на 2,6%.

ТОВ «Львівтехнопостач» належить 26-річному львів’янину Івану Гарасюку. Як повідомляли «НГ. Львів», він зареєстрував фірму 9 листопада минулого року. За два тижні до того, 26 жовтня 2015 року, Гарасюк розмістив своє резюме на сайті з пошуку роботи, у якому зазначив, що шукає роботу менеджера із щомісячною зарплатнею в понад 4 тис. грн.

Минулого місяця, у березні, ПАТ «Львівобленерго» віддало «Львівтехнопостачу» перемогу у тендері на поставку робочого одягу за 2,46 млн грн. Вже через півтори тижня фірма виграла наступний конкурс на торгах щодо закупівлі взуття ціною 2,4 млн грн. У двох випадках єдиним конкурентом виступило ТОВ «МС Буд».

Одноосібним власником і керівником ТОВ «Пульселектро» є Іван Федьків. Фірма з пропискою у Жовкві заснована у вересні 2015 року.

Щодо фірм, які складали на даних торгах конкуренцію переможцям:

Кінцевим власником ДП «Клас-контакт» ТОВ «Міжнародна інформаційно-консалтінгова група» є Євген Пакош, відомий як юрист львівського олігарха і власника футбольного клубу «Карпати» Петра Димінського.

Власниками заснованого у грудні 2007 року ТОВ «ЕнергоХімТранс» є мешканці Херсону Олександр Половинець та його син Сергій Половинець. Вочевидь, фірма втілює план з розширення територіальних меж своєї діяльності. У квітні цього року компанія розпочала пошуки менеджера з постачання у м. Львові.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі