Дружина заступника голови львівської ДФС як приватний підприємець заробила за півроку майже мільйон гривень

Ще один заступник керівника ДФС у Львівській області Василь Кресяк також має вищу, ніж безпосередній керівник зарплату – за минулий рік він отримав заробітної платні 82,21 тис. грн. Нагадаємо, його керівник Ігор Кондро заробив 69,13 тис. грн.

Василеві Кресяку належить житловий будинок в Сокільниках площею 316 кв. м та земельна ділянка площею 0,2 га, а його дружині Олександрі Кресяк ще квартира площею 96 кв. м. Він немає власного автомобіля, а дружина володіє Subaru Outback 2013 року випуску.

Кар’єра Олександри Кресяк є значно цікавішою, ніж її чоловіка. Справа в тому, що ще у 2014 році вона була головним ревізором-інспектором відділу ліцензування та контролю за обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів головного управління ДФС у Львівській області. Потім вона звільнилась з посади інспектора та в червні 2015 року стала приватним підприємцем.

Основним кодом економічної діяльності дружини заступника управління ДФС у Львівській області є наданням в оренду нерухомості. Крім того, вона може займатися діяльністю ресторанів та наданням послуг мобільного харчування, обслуговування напоями.

Згідно з даними реєстру нерухомості, Олександра Кресяк в листопаді 2015 року придбала квартиру на вул. Ставропігійській, 9, що поблизу площі Ринок. Більшість квартир на цій вулиці здаються в оренду подобово. За півроку Кресяк заробила майже мільйон гривень – її чоловік в своїй декларації вказав дохід від підприємницької діяльності дружини у розмірі 991,2 тис. грн.

111

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі