Люди Дубневичів на залізниці «злили» патронам понад 170 млн грн, викинувши дешевшу фірму

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» 11 квітня за результатами тендеру замовила ТОВ «Експозиція» рейкові скріплення за 170,84 млн грн, повідомляють «Наші гроші».

Залізничники замовили близько мільйона комплектів проміжних пружних скріплень типу КПП та 570 тис штук прокладок і вкладишів.Всупереч вимогам Мінекономрозвитку, ціни на окремі товари не оприлюднили. Єдиним допущеним конкурентом традиційно було ПП «Єврооснова-СМ».

Заявка ТОВ «АТ Механіка» була на третину дешевшою. Однак її відхилили через відсутність частини документів та виправлення й розбіжності між копіями технічних умов та примірниками, наявними в Департаменті колії та споруд. Крім того, надані ТУ містили нові матеріали та рішення, а модернізація вимагає випробувань.

Засновником «Експозиції» є Андрій Бохенок, а директором – Михайло Врублевський.

Фірма зареєстрована у м. Городок Львівській обл. по вул. Комарнівська, 66. Там же прописане ТОВ «Квадрохім», співвласницями якого є Наталія Дубневич, дружина Ярослава Дубневича, і Тетяна Дубневич, дружина Богдана Дубневича.

Брати Дубневичі є народними депутатами від «Блоку Петра Порошенка». Наприкінці 2015 року ЗМІ повідомляли, що обговорюється призначення Ярослава Дубневича на посаду міністра інфраструктури замість Андрія Пивоварського.

Львівська «Єврооснова-СМ», створена у 2015 році, належить Сергію Бабаєву та Мирославу Шотику. Тендерів не вигравала, але часто конкурує з «Експозицією».

Нагадаємо, на керівних посадах в «Укрзалізниці» працює низка пов’язаних з Дубневичами людей.

Заступник директора «Центру забезпечення виробництва» Едуард Пушкаренко є помічником Ярослава Дубневича.

Головний інженер Департаменту колії та споруд «Укрзалізниці» Василь Яковлєв є помічником нардепа Ярослава Дубневича.

Заступник начальника департаменту з матеріальних ресурсів «Укрзалізниці» Таїса Олійник є співзасновницею ТОВ «Регіональна консалтингова компанія». У цій фірмі її партнеркою є Наталія Пушкаренко, колишня юристка «Укрзалізничпостачу», яка представляє у судах інтереси дубневичівської «Експозиції» і числиться у штаті очолюваного Ярославом Дубневичем транспортного комітету Верховної Ради.

«АТ Механіка» належить Олексію Івановському та Валентину Українцю. Івановський має декілька патентів на залізничні деталі. У 20014 році Ярослав Дубневич звинувачував фірму в тому, що вона зайняла «провідне місце на ринку специфічних деталей для залізниці», діючи «під омофором Саші Стоматолога».

«Експозиція» зявилась у державних тендерах у 2014 році після виведення з ринку «Корпорації КРТ» Дубневичів. За ці два роки «Експозиція» отримала підряди залізниці вже на 652,42 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі