Підтримайте проект «Декларації» у фіналі міжнародного конкурсу The Bobs

У міжнародних номінаціях конкурсу The Bobs – «Найкраща інновація» та «Громадянська журналістика в мережі» – журі обрало ініціативу Канцелярської сотні «Декларації», повідомляє  dw.ua.

Призами конкурсу The Bobs нагороджуються сайти, блоги та інші веб-проекти, які захищають право на свободу слова і посилюють громадянське суспільство за допомогою цифрових комунікацій. Окрім того, DW вручає спеціальний приз «За свободу слова». Конкурс The Bobs проводиться 14-ма мовами світу.

На участь у #thebobs16 надійшло понад 2300 заявок. Міжнародне журі розглянуло їх і обрало 126 найцікавіших проектів.

Проголосувати за «Декларації» можна на сайті конкурсу. Авторизувавшись за допомогою однієї із соціальних мереж, обираєте номінацію «Найкраща інновація» та «Громадянська журналістика в мережі» і підтримуєте «Декларації». Голосувати можна кожні 24 години.

Окрім «Декларацій», до фіналу увійшли такі українські проекти, як «Без броні», дует Interesni Kazki, кампанія #LetMyPeopleGo, фонд «Таблеточки», Komubook, «Ціна держави» і Facebook-блог журналістки Тетяни Даниленко.

Перелік лауреатів #thebobs16 журі озвучить 2 травня. Переможців міжнародних номінацій нагородять на церемонії у Бонні, яка відбудеться 14 червня під час Deutsche Welle Global Media Forum.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі