Львівські “муніципали” взяли електромобілі в оренду за понад 75 тисяч

Львівське комунальне підприємство “Муніципальна дружина” у 2015 році замовило оренду електромобілів понад 75 тис. грн. Про це стало відомо зі звіту підприємства про закупівлі без тендерів за минулий рік, який “Н.Г. Львів” отримали у відповідь на запит.

У звіті повідомляється, що протягом року двічі замовляли послуги з оренди “легкових автомобілів shooter“. Насправді мова йде про компанію “Shooter” – проект Костянтина Євтушенко з популяризації електромобілів.

Перший договір підписали у серпні 2015 року, чомусь з ЛКП “Ратуша-сервіс”, яке електрокарів у власності не має. Незрозуміло, скільки саме витратили на оренду електромобіля, оскільки в один рядок також вписано й оренду звичайного авто у цього ж комунального підприємства. Сума договору – майже 25,7 тис. грн.

електромобіль

Вдруге “муніципали” замовили електромобілі вже через місяць. Загалом підписали 5 довогорів на 75 тис. грн. Однак тепер постачальником вказали вже ТОВ “Шутер.Уа”.

shooter

yevtushenko-620x410

Костянтин Євтушенко, фото Watcher

Згідно з ЄДР, власниками “Шутер.Уа” є Костянтин Євтушенко та компанія “Ретухс Холдінг” (“Retoohs Holding LLP”, Лондон), кінцевим бенефіціаром якого вказано Хідаяат Хуссейн Етварі (Республіка Маврикій).

Нагадаємо, ще у жовтні 2014 року Євтушенко передав Львівській міськраді для тестування два електромобілі Nissan Leaf. Однак у січні 2015-го в міськраді проект згорнули через ситуацію в країні.

Ще за 5 місяців, у червні 2015-го року, міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що міськрада таки й далі тестує кілька електромобілів, і вже в 2016-2017 рр. зможе поступово перейти на електрокари. На сайті Shooter” написано, що сьогодні в користуванні львівських чиновників є 5 електромобілів Renault Fluence ZE.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі